Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mexico *4* mejique *3* mejico majikoski *4*
  • cau =))

    Ahojte *4* To hej Natalia je skvela herecka!!! Neviete ci nebude chodit nieco nove s nou? A to CD Turmalina je dobre? Este som ho nepocula... Dik za info. *4*
  • Love

    jako malej jsem po ní jel :D
    • oreironaty

      Re: Love

      ja ešte stále *14*
  • ona není trapná a ty telenovely nejsou její!!!!!!!!! *13* *10*
  • Natalia Oreiro je super herečka je s ní sranda........... *4* a nejlepši je v seriálu Kachorra... *10*
  • materiál

    Sháníte materiál o Natálce? Koncerty, videa, fotky, časopisy, plakáty.. mám všechno na co si vzpomenete, stačí se ozvat na magge.P@seznam.cz a napsat o co máte zájem, udělám vám nabídku a jistě se domluvíme!
  • hola naty todo bien?te cuento que soy d uruguaay y queria conoserte mas aya que ya te conoco pero te quiero conoser mejor soy un admirador muy grande y ademas trabajo con tu tio nelson bueno muchos besos y espero que vengas mas seguido a uruguay chauuu
  • NATY IS MY LIFEEEEEEE!!!!!NATY JE KRASNA ZENSKA!!! *14*
  • Ela

    Natálka je strašně šikovná zpěvačka a herečka...Mám jí moc a moc ráda chtěla bych se s ní vyfotit ale to asi fakt nepůjde no nic škoda ale je pěkná a šikovná *1* *1*
    • 4smoulinka4

      Re: Ela

      LIDI MATE PRAVDU NATKA JE VAZNE SKVELA TAKY JI MAM RADA UZ OD MALA ALE NEJVIC ME STVE TO ZE SEM NEVIDELA JEJI FILM ARGENTINKA V NEW YORKU TAK MOC BYCH SI TO PRALA VIDET,ALE NEJLEPSI NA TOM JE ZE NETACI DALSI FILM UZ SE NA NEJ MO MOC MOC TESNU!!!!
    • Re: Ela

      jj to s tebou souhlasííííííím,je upa skvelááááááááá a koukam se na všechny telenovely v kterych hraje *14* a newiš novinky o ni???????????ACHOJ S!monk@ *3*
      • anet3

        Re: Re: Ela

        Novinky najdeš na www.nataliaoreiro.cz *4*
  • Chtělo by to něco novýho!

    Já si mylím že už začíná bejt docela OUT, mno Naty, chtělo by to nový Cédo nebo novou telenovelu, jinak po tobě za chvíli neštěkne ani pes. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit