Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej jsou Rany z lásky. To je taková sranda *1*
  • pomoc

    Ahojky priznivci Natalky. Nevite nekdo nahodou v kterym dile se Milagros vyspala poprve s Ivem? Chci si tento dil stahnout, ale nevim cislo. A taky mate nekdo informace o tom, co se kolem Naty v posledni dobe deje? Diky za odpovedi.
    • Re: pomoc

      Informace sou takovy: Naty natocila telenovelu sos mivida (po boku s Facundem aranou), take si zahrala Novinarku ve filmu La Peli a ted by se mela plne venovat ctvrtemu cd.. *1*
      • Re: Re: pomoc

        na prime o 9:40 *1*
    • Re: pomoc

      Luc:Naty dotočila novú telenovelu s nazvom SOS MI VIDA kde hra spolu s Facundom Aranom,túto telenovelu by mala dávať aj TV PRIMA:-)) *14* dobre že??:-.))))a v ktorom diely sa spolu vyspali to fakt neviem...:-((ale pokusim sa to niekde zohnať ok???ozi,Naty by mala natačať novú CD!!! *1*
      • Re: Re: pomoc

        Hoj Kaji.....rekneme ze sme stejne informovany co? *1*
  • Naty is the best!

    Naty je nejlepší zpěvačka a herečka na světě! Kdo si chce o ní psát napište pls na můj e-mail. *3*
  • angelaNATYYY

    od 9 brezna PRIME SOS MI VDA O 9:40 s Naty a Facu!!!!! hurááááá *14*
  • happy birthday natalia
  • SOS MI VIDA!

    tak co jak sa vam libi SOS MI VIDA? *14*
    • Re: SOS MI VIDA!

      je to suprová telenovela jako vsechny jej ostatn a jak k se ksobě hod ta natalka a facundo no prostě super ale je to blb že to davaji dopoledne.
    • Re: SOS MI VIDA!

      rád bych se koukl ale nevím kdy to dávají mohla bys mi to říct *15*
  • sos mi vida

    Hej holky taky vas tak štve že je sos mi vida dopoledne a ne odpoledne (15:00), na to se mužou divat jenom duchodkyně. A nahravat si každy dil to teda bude makačka. *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Re: sos mi vida

      to más teda velkou pravdu mně to taky pěkně stve a mrz mě to tak vte co spiknem se proti primě
  • Natalka

    Natalka je a vždy bude nejlepší zpěvačka i herecka a vy co ji tak hnusně pomlouvate jeděte nekam!!!!Prostě VYCHLADNĚTE!!!!Nemate pravo na to ji pomlouvat protoze vy jí nesahate ani po paty ,protoze to, co ona dokazala,jste vy nedokazali.Kdyz ji nesnašíte, tak tu nemate co delat a uz ji konecne prestante pomlouvat, jde z vas jenom závist.FFFFFUUUUUJJJJJ, ŽE SE NESTYDITE.Naty je proste SUPER.
  • psat!

    Chce si psat se všemi fans Natálky Oreiro,,pišteeeee:-))) *1*
    • Re: psat!

      se mnou si mužes psát ja natalku zbožnuji
      • Re: Re: psat!

        cawes jak pak se mate??? *3*
  • mili21.g

    že by?

    Ja si myslim,že dosť ludi si dá Naty do FanClubu,ale pritom nie su taki fandovia ako my *1*
    • anet3

      Re: že by?

      Asi máš pravdu *9* Včera jsem zrovna psala Janurce, že není možný, aby tady ani jeden člověk z 1300 nenapsal *7*
      • mili21.g

        Re: Re: že by?

        a možno z tých 1300ludi možno sem ani nenakuknu *9* chcela by som vedieť,že kolki ludia sem chodia a kliknu na Natílkin profil!!! *9*
        • ivina8

          Re: Re: Re: že by?

          hey hey,pretože keď sa prihlasi nejaký uživateľ tak automaticky je online vo vsetkych osobnostiach,to sa mi moc nepáči *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit