Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Love

    jako malej jsem po ní jel :D
    • oreironaty

      Re: Love

      ja ešte stále *14*
  • espozito

    natálka!!!

    Natalia Oreiro je sůpa úpa herečka a zpěvačka mam jeji všechny céda je to nadhera moc se mi libí už ani nevim jak bych se vyjadrila *14*
  • pelclovajana

    super

    Super holka a navíc sestřenka Enriqua Iglesiase!!! Úžasný... *14* *14* *4* *8*
    • oreironaty

      Re: super

      jj oni niesu príbuzny *13*
    • anet3

      Re: super

      S Enrique nemá Naty nic společnýho. Jen jedno z jejích příjmení
  • plakát

    ahojte má tu někdo plakáty Natálky???kdo má ať napíše na natalia.1986@seznam.cz
  • SBÍRKA

    Ahoj, nabízím sbírku Natálky (články,obrázky..) kdo by měl, napište mejlík :-)
  • jan520ka

    Natlka v Rebríčku

    Fanušikovia Natalky klikajte na jej odkaz lebo klesla v rebríčku osobností na 11 miesto prosím *7* *4*
  • ajulina

    ?????????????

    aoí lidi mam dothaz nemate nekdo na dvdcku divokyho andela???zaplatim!!!!!!moc plosim piste!!!!do vzkazu!!!dik moc *9* *9*
    • Re: ?????????????

      Divoký Anděl na DVD nevyšel, to nemá nikdo. Snad pár lidí ještě nevymazalo VHS kazety s díly co si nahrávali když to běželo na NOVě v roce 2000, ale to je tak vše co se dá sehnat. *15*
  • oreironaty

    Forum

    Super forum o Naty www.naty-oreiro.nice-forums.com
  • prodám CD

    Ahoj lidi, prodám Nataliino CD Turmalina na kterém jsou mimo jiné písničky z telenovely Kachorra (por verte otra vez, nebo titulní cuesta arriba, cuesta abajo) + jako bonus videoklip (MPEG1) que digan lo que quiran.. *3* Tak kdo by měl zájem, ať napíše na mail a domluvíme se. Tak se mějte! *5*
  • prosim

    prosim odpis mi budem velmi rada na vsetky otazky????????????????????????????? ? *7* *7* *7* *3* *3* *5* *5* *4* *4* *4*
    • ivina8

      ahoj....nemáš zbierku anty oreiro ???a nahodou ju nepredávas ak ano mala by som zaujem npis mi na email......
      • all

        ahojte mam velmi rada Nataliu Oreiro...prosim vás ktto by mal neaku zbieku naty kto by ju chcel predat alebo popripadne darovat ozvite sa mi na email:naty7729@azet.sk..daakujem... ale iba na email ebo sem casto nechodim dakujem
    • Re: prosim

      inac si v poriadku,to chxeš aby ti tu Naty odpísala?:D:D:D nebuď smiešnaaa :D:D:D:D:D *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: prosim

        taky jsem to chtěla, ale vím, že má moc práce a nemá na to čas
        • Re: Re: Re: prosim

          A vy si vážně myslíte, že umí česky a zná tuhle stránku? *3*
          • Re: Re: Re: Re: prosim

            A hlavně nesnáší internet, tak nevím, proč brozdala po webech.a ještě k tomu po českých.
            • Re: Re: Re: Re: Re: prosim

              tuhle stránku asi nezná a česky asi taky neumí, ale asi pozná dopis a v něm si přečte něco anglicky nebo španělsky víte??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit