Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naty je nejskvelejsi,kdo popise se mnou o Naty? kacoraH@sezanm.cz pisteeeeee *1*
  • sos mi vida, naty

    hola...ti kdo maji naty radi vedi, ze natocila novou telenovelu ( a porad ji toci a uz ma pres 200 dilu). hraje tam boxeru Monitu a je to moc kráááásný. Sbírám naty už 7 let. Shanim jeji fotky a plakaty..pokud nekdo z vas neco ma a chce se toho zbavit, tak sem s tim...domluvime se na cene nebo muzeme za neco vymenit:)...taky ale FANDOVE NATY! KLidne vam dodam spoustu veci o naty...mam materily i ze zehranici (fotky, casopisy, plakaty)...takze mi staci pisnout na mailik:)
  • naty

    já si teda myslím,že moc fajn,sice o ní není velká řeč,ale vím o spoustě lidí co jí drží palce *3*
  • tak holciny... vy ktery jste nikdy nevideli natalku.. byla jsem na jejim koncertu a aji mam s ni fotku. meri 1,74. ja jen, aby jste se tady nehadaly. *5*
  • Dyť po ní neštěkne už ani pes *5*
  • Kačora

    čauky hrozně miluji zpěvačku Natalii Oreiro je to nej zpěvačka ze všech ahoj si41 pište na můj e-mail *4* *3* *16* *8* *14* *13*
  • Naty měři okolo 165cm nee?? *1*
  • ..... : jo máš pravdu že tam jsou chyby v té zkratce protože natali nemá tak široký obvod prsou a boků a rozhodně neměří víc než 170 cm
  • Natálka je prostě skvělá zpěvačka a herečka,kterou určitě stojí za to ocenit *4*
  • NATY IS THE BEST!!!!!!! IS VERY COOOL:-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit