Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím kdo má rád natalii a chtěl by si o ní udělat web tak najed na http://websnadno.cz a vytvoř si její webovku *14*
    • Re:

      Ahojda Barbaro s velkým B. a velkým K.,koukám že ty se také řídíš toho přísloví *14* PODLE SEBE SOUD9M TEBE *14* ,né nic každý máme svůj názor ŽE *5* Já osobně mám moc ráda jako herečku né jako zpěvačku .Herečka je moc SUPER
      *5*
  • Natuška je SUPER zpěvačka a taky SUPER herečka!!!!!!!!!!!Ale chtěla bych od ní slyšet VŠECHNY JEJÍ PÍSNIČKY,takže,jestli je někdo má,tak at mi je PROSÍM POŠLE na můj e-mail!!!!!!!!PROSÍM!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *4*
  • NO

    Natlaka je naše zlaticko:-)))) *14*
  • Natalia Oreiro je úžasná herečka a zpěvačka.Některý její písničky si pouštim furt dokola(hlavně Memuero de amor).Co se týče Divokýho anděla,tak toho už opakovali takže s tim neotravujte!Teď je na řadě Kachorra!!!Jo!!
  • Natálku mám ráda, možná proto, že je tak praštěná jako já!!! *1* úplně se v ní vidím...jak druhé já!! *1* akorát nevím proč se barvila na blod, vypadá dost uměle *9* Buď taková jaká jsi!!! *16*
  • natalka

    Natalka je prostě úžasná je to krasná holka ato nejsem ani lezba prostě si to mislím a ten kdo si mislí to same ať mi mapiše!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *5* *4* *5* *4* *1* *4* *4* *4* *5* *4* *5* *4* *4*
  • Naty

    Doufám že zase budou telenovely od natálky a proto sem moc ráda že se taky jmenuji Natálie *3* Nátálka Oreiro je nejlepšíííííííííí *4* *1*
  • Natalia je NAJsexi žienka na svete a nikto iní na ňu nemá

    Milujem Nataliu!!!Je to jedna skvelá babenka, ktorú poznám práve z Divokého Anjela a Kachorry..videl som to v 9 rokoch a odvtedy sa mi zapáčila španielčina..nikdy by som si nemyslel, že to budem práve ja, čo začne študovať španielčinu..a teraz mi už zostáva len čakať, kedy sa mi splní môj najväčší sen stretnúť sa s ňou osobne, aby sme si pohovorili..ale to je zrejme nemožné..No v každom prípade sa budem snažiť robiť všetko preto, aby sa mi splnil tento najväčší sen, pretože jeden sa mi už splnil- naučil som sa španielsky..a to len vďaka Natalii.Keby som jej mal dať nejaký darček pri stretnutí, nedal by som jej nič, len by som ju objal, pretože žiadny darček by jej nevyjadril to, čo pre mňa znamená..viem,že je vydatá, ale stačilo by mi aj priateľstvo..Tomáš(pukinko1@azet.sk)
  • Nejsem žádná příznivkyně telenovel ale Divoký anděl byl pecka a na Kacchoru se dalo taky ještě koukat. Taky by mi nevadilo kdyby je TV zreprízovali.Podle mě byly tak kvalitní hlavně kvůli jejímu skvělému hereckému výkonu. Je paradox že uváděla že chce za sebou mít karieru a ne jen nějakou momentku a těch jejích pár vydanejch alb mi kariéru nepřipomíná.
  • *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit