Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • You are super !!!! :-)
  • Natalia Oreiro je podle mě jednoduše řečeno šašek byla vážně skvělá to musím přiznat ale s postupem času se stále zhoršovala i vzhledově vypadá trochu jinak i když ty blond vlasy ji celkem sluší ale rozhodně ne když měla na krátko ostříhaný vlasy ostříhala se jen kvůli roli ve filmu já bych něco podobného neudělala ani ta kvalita zpěvu je nic moc
  • Naty mi přijde trošku nezajímavá a podle mě je průměrná jak herečka, tak zpěvačka! Snaží se, ale někdy to nestačí!! Ale líbí se mi, jak se chová ke svým fanouškům! ...
  • NATALIE IS VERRY GOOD
  • Natalie Oreiro

    Natalie Oreiro je můj vzor,je tak švihlá a upřímna,a jak se snaží,je prostě dobrá a má hodně energie,je extravagantní,originální a má šmrnc,je prostě nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!těším se na novou desku!!)smích)
  • Telenovely

    Ahoj Naty jsi super. Chci se zeptat jestly se bude tet někdy v ČR. vysílat nová telenovela v které budeš hrát.
  • nATY PATRIS ,K MYM 5 NNEJ ZPEVACKAM SI SUPER ,ALE CHTELO BY TO NEJAKY NEW CD.PA
  • KACHORA

    Predám cd-Turmalina,za 150kč plus dohoda.Predám 3 ročnú zbierku Natky Oreiro.Všetky nahraté telenovely/vrátane novej/,plagáty,podpisy, fotky z koncertu z Prahy,fotky z Miss 2001 SR,VIDEO-VIZITKY,osobný príhovor pred spustením Divokého anjela na video-páske,ORIGINáL KUPENY seriál na videu-RICOD Y FAMOSOS/bohatý a slávny"98/-český dabing......a veľa iných zaujímavostí.VELMI LACNO!!!Všetko od 50-500kč/od 75-650sk.zanechajte na príspevku adresu,vec,názov veci o ktorú máte záujem,počet kuso a celé tel. číslo.
  • moj vzor

    caute všetci. Už dlho tu nič nové nie je.co na Nataliu už zabúdate??? JE SUPER,ŽE??? Mám jej najnovšie fotografie.NIEKTORE PREDáM!!!Jednu po 20sk/15kč.Zaručená spokojnosť!!!Plus mám na predaj 125posledných častí z jej telenoveli na DVD.Treba to vidieť, ja už to mám pozreté 3krát.Mám to 2krát nahraté,tak ak chcete, predám to za 700sk/500kč.MOJE TEL.číSLO-0910 1KK WPP
  • Jsi skvela:)

    Ahoj Naty,jsi fakt skvela osobnost ne jen po fyzicke,ale urcite i po dusevni strance...jsi fakt skvela holka:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit