Přejít na výpis diskuzí

Natalia Streignard

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mario

    je krasna a ma moc krasneho a moc sexy manzela,a pro ty,kteri nevedi,kdo to je,najdi Mario Cimarro.... *14* *14* *14*
    • Re: mario

      ty kozenko to vseci vedi ze je krasny . *16* *14* *1* *1* *14* *15* :-*
  • Všechno nejlepší

    Přeji Natálce k dnešním narozeninám hlavně pevné zdravíčko a spoustu lásky!! A pokud se rozhodne že se už do TV nevrátí tak to bdue hodně mrzet, ale nejdůležitější je její štěstí.. NATY MTMR *4*
  • j

    natalia je nadherna a fantasticka *14* *14* *14*
    • Re: j

      natalia je super užasna *4* a najviac sa mi pacila v la tormente *14*
  • Natalia je úžasná *4* *3*
    • Re:

      natalia je devka skurvena cv *7* *7* *7* *16*
  • marcelililinka

    Narozky

    Moje nej nej oblíbenější herečka!!Koukněte na ní...je jí už 40 let a pořád vypadá na pětadvacet...a všechno nejlepší ke dnešním narozeninám! *14*
  • Já přeju Natalii k jejím dnešním narozeninám všechno nejlepší, hodne zdraví a štěstí
  • Natalia Streignard

    Natalia Streignard je pekna. Stetla som sa s nou osobne pretoze poznam jej kamosku Milany. A vdaka Milany som sa s nou stretla! Bolo to super! Samozrejme rozpravala sa so mnou po anglicky ale moj otec mi to prekladal a odpovedal jej za mna ale nieco som hovorila aj ja!!!!! Nevyzera na to ze ma 37 rokov! Narodila sa 9.9 a ja mam meniny v kalendari 9.9!!! *4* *1* A mam jej podpis!! Kto ho chce nech napise!!!! *3*
    • Re: Natalia Streignard

      prosim prosi chuto chcu *14* *14*
    • Re: Natalia Streignard

      JA cem OD natali POdpis a aj bi Som Sa celA S nou StretNUt .D
      *15*
    • Re: Natalia Streignard

      Podpis by som urcite chcela,ale ty klames az sa ti z riti kuri.Kdovi kde by si sa snou tak mohla rozpravat a poton Natalia vie po španielsky a iba trošku po anglicky..takze nejako by sa s tebou nemohla porozpravat...hihi
    • Re: Natalia Streignard

      jj, a takisto ti aj kvalitne jebe. *1*
  • VŠE NEJ

    Přeju VŠE NEJ k dnešním narozkám Natalii Streignad ! Hodně štěstí , zdraví , lásky a prostě celý bezva život *3* Je to úžasná herečka !
    Jedna z jejích NEJ rolí je podle mě v Mé tlusté Valentýně !
    *3*
  • veru
    😇
  • Luky1987

    Pekná herečka, ale tá telenovela Sladká Valentína je kravina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit