Přejít na výpis diskuzí

Natalie Wood

OSOBNOST 10.2.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady ta KRÁSNÁ!!!!!!!!!!!!!!!! herečka je hodně známá v Amerických filmech
    ( WEST SIDE STORY) a je Slovanka!!!!!!!!!!!!!!

    To čumim jakou krásu mají Slovanky
  • Je velká škoda, že jsme v Čechách viděli jen asi 3 filmy. Třpyt v trávě
    považuji za jeden z nejhezčích. Kdyby česká televize místo různých seriálů a hlavně stálého opakování již 10x promítaných filmů, zejména z komunistické éry zakoupila již určitě levně několik jejích filmů, tak bychom aspoň věděli, že ty poplatky jsou účelné.
  • Jé to jsem ráda že už vím kdo ji hrál. Já to typovala na Catherine Zeta Jones :D
  • Hele sám si ho nenapsal tak buď ticho. Můžeš být vůbec rád že tady vůbec nějaký je!!!
  • Jmenuje se to přesně jak jsi psal/a životní přiběh natalie woodové, tento film je rozdelen na dvě časti a mužeš si ho stahnout napřiklad na ulozto.cz *3*
  • no jako čumim co je v životopisu chyb... dáma by si to asi po sobě měla nejprve přečíst a pak publikovat *12*
  • miley1cyrus

    Re: film

    já ho viděla měl 2 části a nehledej jen na osobnostech ale na kinotip.cz nebo jiných stránkách a jo a ten název máš dobře ;)
  • UKRAJINKA

    Natali Wood (rodiče Marija a Mykola Zacharenky) se nenarodila rusákům, ale Ukrajincům. Takže je to Ukrajinka! *3*
  • Re: Nathalie

    Mám ráda staré filmy. Tato nádherná herečka, kterou mám v podvědomí (např. film Velké závody větou: "Kak paživaetě, druzja!"). Vůbec jsem neměla ponětí o tom, jaký byl její osobní život. Drby mě nezajímají. Škoda, že odešla, ona byla nesmírně talentovaná a velice krásná. To je ale vražedná kombinace. Byl to její osud. A my můžeme být rádi, že nám zanechala tolik vynikajících filmů.D
  • Re: Re: Re: film

    já se taky dívám a už se nemůžu dočkat tý druhý části od půl třetí :))
  • Re: Re: film

    Teď se na ten film dívám je to Životní příběh Natálie Woodsové
  • Re: film

    Domnívám se, že jde o film Tajemství
    Natalie Wood (The mystery of Natalie Wood),jenž byl natočen v r.2004.Nejsem
    si ovšem jist,zda v naší tv nebyl uváděn
    právě pod názvem Životní příběh Natalie
    Wood. Ve filmu Natalii ztvárnila mě
    naprosto neznámá herečka Justine Waddell
    a stejně tak mě neznámý Michael Weatherly
    roli Roberta Wagnera. Rozhodně ale ten
    film stálo za to vidět a připomenout si
    tuto zajímavou herečku i její podivuhodný
    životní osud. *4* *3*
  • parket..a

    film

    Hele nevíte jak se jmenoval ten film o jejím životě? nehrála v něm Natalie, ale někdo jinej, fakt netušim kdo a ten film se jmenoval nějakej Životní příběh Natalie Woodové....ale to tady nemůžu najít na osobnosti.cz :-(
  • Nathalie

    bohužel odešla předčasně.Škoda krásné ženy a výborné herečky.
  • natalie wood

    byla to nejlepsi herecka vsech dob!nikdo na ni nema a nikdy mit nebude.je jí velká škoda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit