Přejít na výpis diskuzí

Natálie Grossová

OSOBNOST 16.6.2017 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co na to křišťál, nebýt, že byla jeho dcera tak po ni ani pes neštěkne.
  • Kdyby nebylo nějakého chlapa který se jí ujmul tak by po ni neštěk ani pes. Prosim vás podívejte se na ni. Zmalována až se mi chce bejt.
  • Jak někdo může o ni psát tak škaredý věci..? Jste jen sviňe, co nic nedokázali! Ona tvrdě maká každý den, cením, že to všechno zvládá. Škola + divadlo. Je to strašně sympatická holčina a strašně šikovná. Narozdíl od vás, co ji pomlouváte, něco dokázala.
  • tahle holka nemá zvlastni hlas je jen zmalovana jako plakat prachy hold udelaly sve...jestli ta ma 170cm?? ani nahodou je zakrsla ..bleeeeeeeee *16*
  • nemit prchy od papazlodeje tak si ta seredka ani neskrtne *16* *12*
  • tak tak prachy delaji sereblitky *11*
  • to je fakt osklivice z tech penez by jim maticka mela nechat aspoň spravit ty sil.have oci *12*
  • ahoj je mi líto co tady na tebe škaredého říkají.
    dívala jsem se na tvoje videa a musím říct že moc hezky zpíváš *3* .
    nevím proč ti říkají že jsi ošklivá ,ale ty jsi hezká, máš talent a musím říct že jsi odvážná a držím ti palečky ať se ti daří dál. *4* *4* *3*
  • Seš ubožák
  • Já mít minimálně 100 mega na účtu od fotříka zloděje, kterého by v Číně popravili na stadionu, tak bych byl taky celerbrita. *12*
  • Nikto nedokáže to čo ona sama sa tam musela dostať a teraz je tam kde je krásna krásni hlas nič v zlom ale tí čo tu píšu o nej zlé veci by sa mali zamyslieť čo dokázali sami keď idem niečo písať porozmýšľam čo som dokázal a potom hodnotím.
  • Arka??? Tato obluda???
  • Je to krásná talentovaná holka, nevím co proti ní všichni mají. Ti co jí nadávají tak jí akorát závidí
  • Ano naprosto s tebou sohlasím chybí mi tam osobnost ráda si něco o celebritách zjistim ale tady není co.
    A není obluda ona nemůže za to jak vypadá nejsem její kamarádka a ani potom netoužim, ale myslim že v tomhle dlouho pokračovat nebude.
  • Nechcete přidat vlastní fotku?
  • Promiňte, ale podle Vás tato dívka nemá talent? Co si tedy vlastně pod slovem talent představujete? Kdo tedy podle Vás talent má?
  • V Plese upírů zpívá opravdu noc hezky!!! To ano, ale na ten její "obličej" se vážně nedá koukat. Měla by dostávat takový role, kde ji bude víc slyšet, ale méně vidět. To je můj názor.
  • A má krásnej velkej rypák
  • osobnost??? tato obluda???
  • Takových talentů je plné město! Bez svého chcípleho, podvodníka fotra by si ani neškrtla!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit