Přejít na výpis diskuzí

Natalie Horler

OSOBNOST 9.9.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxxkatuskaxxx

    ??

    wow ono už jí je 29..??:-o vypadá tak na 23..:):-**
  • Jako ona je bezkonkurenční. Prostě je úžasná... Miluju všechny její písničky a už se těším, až vystoupí v Praze ♥♥ *3* *14*
  • wow

    teda jako fakt newim jak to dělá ale úpně každou písničkou se mi trefí do mého stylu PPpísniček který prostě žeruuuuu xPP *1* *14*
  • =))

    Písnička Pyromania nejlepší od ní♥, jinak ji moc nemusim..
  • Prosím

    Ahojky, nevíte prosím někdo jak se jmenuje herec z klipu Dangerous?Předem mooooc děkuju
  • Roštěnka

    Na disko-hrátky teda nijak nejsem, ale tahle holka je fakt kost. Ani se mi nechce věřit, že je z Německa *1*
  • vananneh

    HBN

    Happy birthday Natty:);D



    Líbí se mi její(nebo prostě skupiny cascada) písničky hlavně evacuate the dancefloor!! *3* *4* *3*
    • Re: HBN

      jj...ta je najlepsia ....ale aj ostatne su super *4* *4* *5* *3* *3*
  • žena

    to bylo jako na koho
  • žena

    Ahoj Natál máš moc hezké písničky, dala by si mi tvůj e-mail??? jestli jo tak napiš mě Barca175@seznam.cz *4* jo tak zatim Ahoj Bára.
    • terry-lautner

      Re: žena

      twl tohle mě pobavilo *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *1* *1* já nemůžu *1* *1*
  • To není pravda HUH!!!!!!!!!!!!!!!

    Hele tohle tady nepiš!Potom rozčiluješ fanoušky a vznikají hloupé hádky.Chápu,že jí nemáš rád,ale pak kazíš náladu fanouškům.No tak jí nemáš rád...To není důvod na ni nadávat.Mysly si o mě co chceš.Mě je to jedno...Klidně si mě představuj takhle: *9* *15*
    • terry-lautner

      Re: To není pravda HUH!!!!!!!!!!!!!!!

      já s tebou souhlasim *1* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit