Přejít na výpis diskuzí

Natasha Klauss

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Natasha

    Natasha je krásná žena a strašne moc dobrá herečka.Dá se o ní říct jen jednoduše SUPER!!!!! *14*
  • Sarita

    Sara je úžasná herečka! Je krásna, múdra a ....... len to naj. A Pasion de gavilanez je najlepsia telenovela akú som videla. Je to zásluha aj vzťahu Sarity a Franca, medzi ktorými to podľa mňa iskrilo od začiatku. Sara is the best! *4*
  • ...

    Natasha je úžasná, hrozně se mi líbila v Plamenech s Michelem. Strašně jim to spolu slušelo! *14*
    • vsetky to napisali trapne ale itak ta pozdravujem chodim do 6.A triedy v halici mam 11-rokov a pozeravam :skritu vasen a si tam super herecka cau cau cau cau *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Natasha Klauss

    Dá sa pekná herečka v Skrytej Vášni je moc dobrá ako Sara Elisondová. *3* *14*
  • ahoj sara si moja naj naj herečka si naj krajšia na svete a si veľmi pekna chcem byt taka ako ty a mam ťa rada ..................? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • naty

    miluju natashu je super *14* *14*
  • sarita elizondo je pekna mudra herecka saru som si oblubila od prvej chvile sii super baba natasha *14* *14* *14*
  • Sarita je NAJ! :P
  • Naaaaj herečka a telenovela

    Natasha Klauss je perfektná herečka a Skrytá Vášeň (Pasión de Gavilanes) ešte lepšia telenovela. Natashu ako Saru som si obľúbila od prvej chvíle a je pravda, že s Francom tvorili krásny pár, aký nemá obdobu v iných telenovelách, už len preto, že si neboli sympatický hneď od začiatku. Natasha, si úžasná!!
  • natasha

    natasha je super!!!!!!!!!! *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit