Přejít na výpis diskuzí

Natasha Richardson

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úplně souhlasím!!!

    Byla skvělá!!!V mém srdci žije dál...a bude to tak navždy!!!Miluju ji!!!
    Ve filmu Puberťačka hrála skvělou roli-určitě byla tak fajn i v osobním životě!!!
    Vždy,když vidím film s ní (Past na rodiče,Puberťačka),ukápne mi pár slziček *9*...Má můj obdiv!!!
    • Re: úplně souhlasím!!!

      film Dohola...je úplně ůúžasný...moc pěkně to zahrála *14* *1*
  • sa-nick

    sandrus

    ona byla uplne uzasna herecka vubec nwm jak to nekdo mohl dovolit proc zrovna ona ten zivot je tak nespravedlivej a dobrej vikon dala probuzeni v renu a nebo pubertacka moc prijemna zenska melasem ji fakt rada!!!!! *9* *9* *9* *9* *9*
  • lieblinka

    Smůla!!!

    Byla to krásná herečka,když jsem se dozvěděla že zemřela,byla jsem z toho fakt špatná. Tohle si opravdu nezasloužila,takhle mladí lidé by umírat neměli. Ale vždycky když uvidím Past na rodiče tak si na ni vzpomenu. *9* *9* *9*
  • carol7.1

    Natasha Richardson

    Ano. Já jí znám z pasti na rodiče a krásná pokojská podala skvělé výkony nezasloužila si umřít mohla toho ještě tolik dokázat a nás bavit úžasnými filmy je to velká škoda *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*

    Já si ted dám 5 minut ticha za ní. *9*
    • celine7

      Re: Natasha Richardson

      s 5 minutami se taky připojím *4*
      • carol7.1

        Re: Re: Natasha Richardson

        *4*
  • celine7

    :-(((((((((

    *9* *9* Tohle je něco hroznýho...Nejlepší herečka jakou jsem znala... *9* Pas na rodice forevr. tak krasna .. tak mlada.. tohle si nezaslouzila..... *9* *9*
  • ajusinkal

    :(

    Je mi moc líto co se jí stalo..Byla skvělá, a to nejen ve filmech ale určitě v soukromí.
  • Filmografie

    Zapoměli ste sem dát že hrála ve filmu Wild Child-Puberťačka
  • Bude mi chybět

    Svět přišel o velkou osobnost, a skvělou herečku. Nikdy na ní nezapomenu.
  • lucy24

    Moc mě to mrzí.

    Ahojky. Moc mě mrzí, že už Natasha není mezi námi. Dozvěděla jsem se to dneska z Blesku. Pořád tomu nemůžu uvěřit, co se stalo. Byla skvělá, pořád, když jsem o ni slyšela, tak byla usměvavá, byla docela úspěšná, byla taky určitě skvělou maminkou svým synům.
    Bude mi chybět, ale budu na ni vzpomínat, když ji uvidím v nějakém z jejich filmů. *9*
  • R.I.P. Natasha ....

    Byla to skvělá herečka - ne sice tak známá, jako její manžel, maminka nebo sestra, ale byla vážně skvělá ... přirozená, krásná a milá .... Odpočívej v pokoji .... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit