Přejít na výpis diskuzí

Neil Harris

OSOBNOST 31.12.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neilovi děti

    Neil Patrick si se svojim partnerem adoptovali dvojčata Gideona Scotta a Harper Grace.
    • kai

      Re: Neilovi děti

      Kwááááásnýýýýý ^^
  • Neil je moje láska a je mi jedno že je gay. Dave(jeho přítel) je ůžasnej.
    Oba dva jsou skvělí a kdo si myslí že ne tak je cvok
  • Vsechno nejlepsi *3*
  • je nádhernej a vubec bych nevěděla že je gay kdyby to tu nebylo napsaný, protože v JAK JSEM POZNAL VA3I MATKU to vážně neni vidět *14* *14* *4* *4*
    • ale víš že to není gay ale bisexual - to znamená že je na obojí víš tak nedělej chytrou *6* nejdříve si zjisti co je zač když je podle tebe tak nádhernej a neurážej ho hláškou že je gay když není ......... *16*
      • Ty jsi taky nějaká chytrá né?
    • JA bych ho taky nepoznal, a že je to ješžě gay... souhlasim s Katkou v serialu JAk jsem poznal vaši mtku to neni vůbec vidět... *1*
  • Happy Birthday!
  • Je dobře že je gay, aspoň neobskakuje jednu čůzu za druhou.
  • Neil Patrick Harris je prostě božíí. Já toho herce zbožňuju. Jednou jsem na Facebooku četla na nějaký stránce himym: Barney je gay!
    No jo, jenže teď jsem nevěděla jestli v tom seriálů(protože teprve dokoukávám poslední seríi) a nebo v réálu. Tak sem si rychle musela najít jeho životopis a prostě mi to hrozně vrtalo hlavou, protože on na gaye nevypadá. Koukala sem na jeden film kde chlap musel políbit chlapa a oba byli čistě hetero a prý to nebylo jednoduchý tak proto obdivuju "Barneyho" herectví.
  • Neil bude mít zítra narozeniny. Bude mu už 39 (velkej kluk) :D:D
    tak Neile přeju všechno nejlepší, a doufám, že si zítra narozky užiješ :))) :♥♥
  • VŠE NEJLEPŠÍ K TVÍM NAROZKÁM *3* *3* *3* *3*
  • Všechno nejlepší k 18+ si úžasnej :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit