Přejít na výpis diskuzí

Neil Harris

OSOBNOST 31.12.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hello Neil, I am Domča
    I love you bye.
  • Hi, do you have facebook , please give it to me. *1*
  • ..

    Dokud jsem si nepřečtla tyhle komenty tak jsem nevěděla že je gay...Jinak je,ale pěknej :)
  • orange6

    Barney

    Barney je senzacní proste super skvely uple nej serial *14*
  • beriking

    ...

    Bezva, další gay...
    to není spravedlivý, že skoro všichni mí oblíbení umělci musí být teplí... *7*
  • nEE

    Nee, pane bože on je gay ????!!!!!!! to není fear! zaco BOŽE? a ještě dneska mám takový ,,skvělý,, den........ :( :O *13* *13* *9* *9* *9* *10*
  • :-(

    bohuzel je gay :-( jeho pritel hraje obcas v HIMYM Scootera-byvalyho kluka Lily. barney je bo -pockejte si- zii, boziii :-D
    *3* *3* *3* uzasny jak byl nahej v dile Naked man to sem mela vytlem ma upa naaadherny telo!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: :-(

      není bo--ží ale legen-dární :D Ale to je fuk, sedí na něj oboje ♥♥♥ :D
    • Re: :-(

      Cože? Představitel Scootera je gay? Neil mě taky překvapil :)ale někdy sou gayové ti nejlepší kámoši( myslím pro holky)vlastní zkušenosti
  • barny

    kurva to neni pravda barny je gay kecate je to lamackund
    • Re: barny

      On je gay, sám to přiznal. Chodí s Burtkou a já mu to přeju. Ježííííš, proč nemůže být můůůj :'(
  • Pokud by ste potřebovaly na něco zeptat ohledně jeho...napište na Lioness99@seznam.cz ... a nepište mi tam otázky tipu ... jaký má tel. číslo v.v *12*
  • ruth

    :-*

    Ach jo... TAk krásnej chlap! A zase gay!!! :-/
    Ale je fakt nádhernej *14* !
    Ale má fungující vztah s DAvidem Burtkou a teď ještě mají dvojčátka... To jim moooc přeju! *3*

    A jenom btw. teď zapnu televizi a dávaj tu parodii Pobřežní lýtka.. nebo tak... A tam Neil hraje takovýho puboše *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit