Přejít na výpis diskuzí

Neil Harris

OSOBNOST 31.12.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terezkav2
    je úžasnej *14* ale škoda že je gay *13*
  • On je úžasný a když jsem ho hledala, našla jsem, že miluje Invicta hodinky jako já http://iluxus.cz/2011/08/23/neil-patrick-harris-nosi-hodinky-invicta/ *14*
  • sellyboo
    On??... Je prostě nejhezčí a nejlepší herec... A je LEGEN... Počkej si a asi tě nepřekvapí co bude dál...Darní LEGENDÁRNÍ.. :P
  • kalnar
    ža je gey jsem se dozvěděla asi před měsícem ale je boží *16*
  • Neil Patrick Harris je prostě božíí. Já toho herce zbožňuju. Jednou jsem na Facebooku četla na nějaký stránce himym: Barney je gay!
    No jo, jenže teď jsem nevěděla jestli v tom seriálů(protože teprve dokoukávám poslední seríi) a nebo v réálu. Tak sem si rychle musela najít jeho životopis a prostě mi to hrozně vrtalo hlavou, protože on na gaye nevypadá. Koukala sem na jeden film kde chlap musel políbit chlapa a oba byli čistě hetero a prý to nebylo jednoduchý tak proto obdivuju "Barneyho" herectví.
  • ..

    Dokud jsem si nepřečtla tyhle komenty tak jsem nevěděla že je gay...Jinak je,ale pěknej :)
  • Dvojčátá:))

    Ahoj Lidi;D je to opravdu suprovej herec;D škublo to semnou,že je gay,ale málo kteří herci to přiznají,a nebo to takhle mají a myslím že i proto je výjmečný!Myslím že si zvykl na to líbat ženy i když je gay->nevím jestli třeba není bisexuál(to je jedo).Přeju mu všechno nejlepší k narozeninám a ke vztahu s Davidem a jeho nádherným dvojčátkům,mají spolu i fotky,nádherní jsou! http://www.pinkisthenewblog.com/wp/ wp-content/uploads/2010/12/123010_n phdavidbabiespeople.jpg
  • thenilly96

    Happy B-day

    vsechno nejlepsi k tem tvym narozkam ;) jsi proste BEST ♥
  • Narozky

    Hodně štěstí a zdraví neile k tvym 38 narozkam má me tě rádi :**** <3 <3 :D
  • takezo

    Nahod oblek!

    Nahod oblek a jdi slavit,protože ti dnes je 38!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit