Přejít na výpis diskuzí

Nelly Furtado

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !

    Nelly je ta nej. zpěvačka! její poslední cd je prostě boží! poslouchám ho od rána do večera! prostě a jasně: upe suprová zpěvačka!!!!!!!
  • *3*
    • Re: xfx

      je strašně dobra,prostě senza. *4* *3* *8*..................!!!!
  • Nelly je good

    Nelly je dobrá zpěvačka a podle mě je nejlepší když spolupracuje s Timbalandem, protože on je génius.
  • AUTOGRAMY!

    NABÍZÍM AUTOGRAMY SVĚTOVÝCH HVĚZD! Bydlela jsem nějakou dobu v USA a sbírala podpisy celebrit. Mám jich kolem 30ti, takže pokud máš zájem o originál autogram nějaké své oblíbené hvězdy, tak se ozvi a domluvíme se! stars.autogramy@seznam.cz
    • Re: AUTOGRAMY!

      PODEPSAT SE UMÍM TAKY...........TAKŽE BANÁN...........DILINKY......... *13* *5*
  • naj NELLY

    si ta najlepšia spevačka ktoru nikto NENAHRADII *14* *14* *14* *14* *4* *3* *1*
    • Re: naj NELLY

      presne! Nelly je proste nenahraditeľná *3* *4*
      • Re: Re: naj NELLY

        Nelly je upe nej na světě npište mi na meil *4*
  • Je to supa.

    Ta holka je uplne supa hned bych si ji vzal a texty jsou Bombastic.
  • re: nelly furtado

    tech videoklipu? ... mno ja ted nejsem doma a nemam cas to delat zase tam zacnou pribejvat koncem srpna a pka v září o výkendech :) *3*
    • Re: re: nelly furtado

      *9* pořád málo
  • nelmo

    .

    Úžasná zpěvačka...
    • johankaaa

      Re: .

      Jo,je to moje nejoblíbenější zpěvačka. *1* *3* Nejradši mám píseň Say it right ! Tu jsem prostě MUSELA zazpívat na školní akademii *1* *1* *1* Protože ta písnička je úžasná! V mém podání asi moc ne,ale co *1* *1* *1* *1* *4*
    • kiikuskaa

      Re: .

      jj to joooo *14*
  • AŽ PO P!NK.......

    Nelly má supl písničky..........ALE AŽ PO P!NK...P!NK JE PLOSTĚ NEJLEPŠÍ......... *14* *4* *3*
    • Re: AŽ PO P!NK.......

      no urcite pink nemam rada *5*
    • Re: AŽ PO P!NK.......

      Pink není nej..........Neej jeeeeeeeee nelinkáááááááááááá
  • nanynka

    tak me na e-mail napis co by si chtela a ja to udelam protože ja nwm co bych mel titulkovat a hledat jen tak nahodne nejaky videa to se me nechce... tak mě jich pár napiš a ja je tak za 2tejdny udelam :) *3*
    protože ed budu na intru ;-)

    muj e-mail: kure13@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit