Přejít na výpis diskuzí

Nelly Sofie Gottová

OSOBNOST 2.5.2010 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dekuji za komentare a prim nepiste na moji sestru ze je uboha *16*
    • ahoj nellinko odpovez prosim

    • Ty jedna mala p**o tak pojd do myho pokoje a rekni mi to zoci dooci . Vcera si me zas pomlouvala pred mamou slysela sem to. Ses rozmazlena **nda Sofie akorat !
      (1.10.2014/ editováno administrátorem - příspěvek obsahoval vulgarismy)
      • charlotteellanellysofie

        ahojky šarlitko gottová nenadávej své sestře prosím jinak jste obe fajn napis mi na email kejtix7@ seznam.cz pokut semnou chces kamosit nebo alespon odpovez prosim 

      • Tosi psala komu?
    • Nevím kdo mohl napsat že je Nellinka ubohá
  • hodne stesti sikulko hlavne zdraviiiii *4* *4* *4* *4*
  • Není snad jedno kdo je hezčí???ale jak se chová ke druhým?????
    • Naprostá pravda
  • povolání dcera Karla Gotta?ubohé..
    • psát koment o povolání ? ubohé..
      • Odpovídat na ubohý koment?ubohé...
    • No asi tak.. *6* *6* *6*
  • Vše nej *4*
  • si hezká nelly *1* *2* *15* *14* *14* *3* *4* *6* *5* *7*
    • obe jste moc sikovne a hezke slecny,
  • Moc krásné děti *4*
  • Nelinnka je hezká ztejně jako CHarlotte!!!!!!!!!!!!!! *14* *4* *14* *4* *14* *3* *14* *4* *14* *3*
    • Jsou Nellinka a Charlottka!
  • Slecno Nelli a Sharlottko,jste fajn holky,sikulky a delate rodicum radost,cehoz si na Vas strasne moc vazim.Mam Vas celou rodinku moc rada a sleduji,jak rostete do krasy a jste i rozumne.Vasemu tatkovi fandim a drzim vsechny palce,at je zase fit...Jeho zpev rada od mala posloucham a citim se hned vzdy lip,videla jsem i ok filmy,v kterych hral...Snad cte ruzne rady,clanky,pit jedl.sodu,javor.sirup,podle doktora,kez by to zabralo a dalo se tomu i verit,co ctu...p.Ivco,vazim si Vas a vzdy me mrzi,jak Vas tisk apod.osocuji,ty bezduche nuly...Preji Vasi rodince,at se Vam vse dari a p.Karlovi pevnou vuli a viru v uzdraveni,to je dulezite,verit a nevzdavat nic...Vira verit v lepsi je silna,me to kolikrat moc pomohlo...
  • nika1991
    ................. jsem rada že Nela Sofie Gottova-je take osobnost---- a člověk............. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • hej ne asi je to zvíře :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit