Přejít na výpis diskuzí

NiceLand

OSOBNOST 17.5.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&forum_ID=3497&auth=

    prosím kdo má učet na lidech, jestli by se nepřidal do diskuze NiceLand, byla bych ráda kdyby jste to podpořily ať mi to nesmažou.
    Děkuji :) *9* *4* *5*
  • kuritkovi

    jůůů

    ten koncert v mezu byl super,jak tam byli Niceland,Míša je hezkej zpěvák a neni vlbec namyšlenej,byl upa v ph a byla s nim sranda,taky bych si s nim chtěla potykat x((((
    • Re: jůůů

      NO MOHLA jsi nebo já nwm nebo mohl by jsi nevím kdo seš=D no bylo to dobrý ale celky málo lidiček =D a říkal že za ním moc faninek nechodí nebo spíš fanoušků a děkoval nám atd.. fakt jako škoda že ty osobo jsi tam za ním nebyl/a *1*
  • kakakote

    mišák

    hej tak jo je to Michal Motyčka říkal včera když jsme si potykali je to fakt super člověk myslela jsem že bude namyšlenej jak ostatní celebrity ale vůbec není =D
  • domiiik

    jmenuje se michal motycka
  • Michal

    zajímalo by mě jaké je jeho přímení, křestní vím že je michal a přímení nám říkal pan učitel z angličtinu(protže ho učil) ale já si nemůžu vzpomenout tak pls pište *3*
    • Re: Michal

      Motyčka :-D už chápeš proč pseudonym? *1*
      • ajina93

        Re: Re: Michal

        Kluci si z něj kvůli jeho přijmení dělali srandu..xP Docela mě to štvalo,pořád říkali co dělá ten zahradní nástroj a podobný kecy..Ale já ho samozdřejmě bránila xD
      • Re: Re: Michal

        dík za odpověď ale už jsem to zjitila *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit