Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no a co sa tyka tych ostatnych fotiek niektore vidim aj ja prvy krat a musim uznat ze Nicholas je tam dokonale dokonaly *14* :-*
  • ahoj nicholasi seš fešak a vazoun *14* *14* *3* jak si natašel princezna a chudas škoda že to nedopadlo ty a ta pricezna musela si vzít toho pana *16* *16* *10* .
  • Takže ahojte po dlhom čase. Dúfam, že ste mali krásne sviatky *3* Predsa len som na niečo narazila a to je táto stránka http://vk.com/nicholasrogers. Sú tam fotky ktoré sme už videli ale sú tam aj také ktoré som nikdy predtým nevidela a predpokladám, že ani vy nie. Síce tých fotiek nie je až tak veľa. A toto by mala byť podľa už zmieňovaného webu najnovšia fotka, jedná sa o paparazzi záber takže tam vidíte len postavu muža ktorý by mal byť údajne Nick a je z roku 2009.
    http://kinoscrinshotiznamenitosti.blogspot.ru/2015/11/nicholas-rogers-latest-photos-found.html

    Nie su to síce ohurujúce novinky a tak ako vždy ani teraz nemáme súčasnú Nickovu podobu, ale myslím, že je pekné, že fanúšikovia na neho ešte nezabudli a dokonca sú niektorý tak ochotný a oddaný, že spravujú o ňom stránku napriek tomu ako žalostne málo informácii o ňom je. Zostáva nám veriť, že táto snaha nenechá Nicka chladného a raz sa jedného krásneho dňa ukáže a možno ho uvidíme aj v nejakom filme :)
    • ejha!no ked sa paparazzi zmohli len na hentaku fotku... nic moc :( to kludne moze byt Nick ale aj nemusi *9* no nevadi som rada ze po nom stale patrame :) hadam sa nad nami nakoniec Mr.Rogers predsa len zmiluje a vyjde na svetlo bozie :D :D :D
    • Takhle z dálky to vypadá, že to mohl být on. Stejný účes i postava.
  • Holky, já si myslím, že se Nick objeví a že ho určitě spatříme. Cítím to. Třeba ve Fantaghiro. Je to hezká pohádka a zaslouží si pokračování. Naděje je vždycky. *5*
  • čaute,pridávam sa k pátračom,lebo ani mne táto situácia nedá spať.ak nič nenájdem,tak sa asi začnem modliť alebo zavolám veštcovi.škoda,že nie je napr. z rakúska,bola by som schopná ísť sa tam na neho vypytovať.ukrutná smola,že austrália je tak daleko.ani nechcem pomyslieť,že ho tam ženy bežne stretávajú v potravinách, to je rana pod pás.no nič,idem teda hladať.
    • no ved toto....uz pomaly zacnem verit ze sa nas Nick odstahoval na mars alebo kam *1* ked nieco najdes prosim daj(alebo skopiruj) to sem lebo ako vidim vsetci sme uz totalne v koncoch *1* *1*
  • Je vazne skvele, ze sem este niekto z casu na cas napise a este trochu to tu zije:) Ja si na neho spomeniem tak priblizne raz do roka a potom sa vzdy z toho neviem spamatat (tak napriklad, pred chvilou som docitala vsetky komenatare, co tu su - len skoda, ze vacsina linkov uz nefunguje). Ten chlap je vazne fascinujuci.

    mimochodom nepovedala by som, ze desat rokov urobi vo vyzore az taky rozdiel a v Razor's edge vyzera nas drahy Nicholas stale fantasticky...

    Stale budem dufat, ze ho niekedy este niekde uvidime:) najlepsie v tej Fantaghiro, hoci o tom je uz dlho ticho...

    ...nemohol by sem niekto hodit link aspon na tie prve spravy, kde sa vravelo ze s novou Fantaghiro suhlasi? fakt by som to ocenila, diky.

    nech je kde chce, dufam, ze je stastny (a ze si je plne vedomy, co sposobil celej generacii dievcat vratane mna *1* )
  • Po delší době jsem zavítala na tuto diskuzi a koukám, nic nového. Nick je zatím nezvěstný. Je pravda, že by o sobě mohl dát vědět, určitě ví o tom, že by ho spousta lidí rádo vidělo. Musíme holt čekat, až se rozhodne sám. Ano, zpěvák Jack Ladder (vl. jménem Tim Rogers) je Nickův nejmladší bratr. Ještě mají staršího bratra Stevea.
    A co se týče Fantaghiro, jestli je skutečně pravda, že by si herci znovu rádi zahráli v pokračování, tak je to skvělé, pokud mají zájem, tak je tu šance, že by se mohlo třeba časem skutečně natáčet pokračování. Já jsem myslela, že už herci nemají zájem. Mohlo by to pokračovat tak, že by nastoupila nová generace, třeba princezna Fantaghiro mladší, tj. dcera Fantaghiro a Romualda. Možná, že by si Kim Rossi Stuart po těch letech dal znovu říct, vím, že Romualda už hrát nechtěl, ale třeba během těch let z něj ta nechuť vyprchala. No uvidíme, necháme se překvapit, ale určitě by bylo dobré, kdyby v pokračování hrál i Kim Rossi. Prostě původní herci a třeba ta nová generace.
  • ved prave...koho by aj nenapadlo ci este vobec zije.Keby aspon poslal nejaky odkaz,pozdrav alebo hned aj jediny rozumny dovod preco sa rozhodol ignorovat fanusikov(za co sa na neho aj niekedy hnevam) a ostal zit ako keby vo vazeni alebo ja neviem =( ved sam urcite vie ako ho baby doslova zrali vdaka ulohe tarabasa.a urcite vie zeby sme ho konecne radi videli alebo aspon vedeli nejake najaktualnejsie spravy o nom...asi sa naozaj vsetkeho vzdal prave preto ako pises ze sa stal otcom a chce sa detom venovat na maximalnych 100 % a popularita by ho v tom obmedzovala.... nic by sa mu ale fakt nestalo keby aspon nieco zavesi na socialnu siet... =(
  • inak tiez pochybujem ze by do toho Kim Rossi znovu isiel nakolko v 4 a 5 diele uz nechcel hrat a myslim ze prave preto to bolo take otrasne a uplny prepadak =(
    • To viem ja len ze mohol za tie roky zmenit nazor. O 4 casti a 5 tiez mozem povedat ze to bol prepadak. 4 casti nepomohol uz ani Nick. Prilis preplacane, Fantaghiro tam mala zas tie svoje nekonecne a uz riadne otravne prednasky o laske a mnohe nesympaticke postavy ako bola ta "azijska" princezna ktora sa furt lepila na Tarabasa aj ked ju nechcel. Fantaghiro mala skoncit 3 castou kde sa mi Tarabas omnoho viacej pozdaval ako v 4 casti a kde mal film este povodnu linku pribehu. Pravda ale je ze by si Fanthagiro zasluzila poriadny a dobry koniec, taky aky ma byt. Film by mal napravit svoju povest to ale asi bez predstavitela Romualda nepojde.
      • presne! tretou castou to mali definitivne ukoncit.Ako sa Tarabas polepsil,Fantaghiro nasla domov pre tu malu princeznu, adoptovala si ju a s Romualdom mali zit stastne na zamku spolu s jej sestrami a ich manzelmi.To by bol byval koniec ako sa patri a nie tie prekombinovane blbosti co potom nasledovali...mozno prave preto chce s tym Alessandra znovu zacat a napravit to co doslova pos**li reziser a scenaristi.Inak mas pravdu tu Angelicu som strasne neznasala kks chudak tarabas stale sa mu len vtierala =D=D len to bol vrchol trapnosti ked tych cinanov museli hrat belosi!tak to uz ozaj bolo hodne na zlatu malinu =D
        • :D ked som videla tych akoze cinanov tak som sa za hlavu chytala, vydrzala som to pozerat iba kvoli Tarabasovi. To som mala asi 11 rokov ked som tu cast videla prvy raz a uz vtedy som si uvedomovala ze je to uz prehnane. A 5 cast som sa odvazila pozriet iba koniec lebo to uz nemalo s povodnou Fanthagiro vobec nic spolocne a strasne ma to nebavilo...Teraz nieco mimo Fanthagiro. Este asi pred dvoma tyzdnami som si prezerala stranku na facebooku Finding Nicholas Rogers kde admin/ka napisala prispevok kde sa zmienila o tom ze napisala udajnemu Nickovmu bratovi spevakovi Jackovi Ladderovi vlastnym menom Tim Rogers. Pytala sa ho na Nicka a on jej napisal ze ziadneho Nicholasa Rogersa nikdy nevidel a vobec ho nepozna. Adminka sa v tom prispevku vyjadrila tak ze si z nej urcite robil srandu pretoze ako vieme Nick ma este starsieho brata Steva Rogersa ktory reziroval videoklip Tima Rogersa. A este je tam aj ta podoba. Ten najmladsi Tim ma take iste oci a ma aj tvar taku predlzenu. Takysto je dost vysoky so stihlou postavou a ma aj to drzanie tela take ako Nick. Len je o kus skaredsi. Videla som aj fotku toho najstarsieho a geny sa nezapreli ani pri nom. Len si uz vobec nepametam kde som tu fotku videla. No Tim je asi vtipalek. Alebo nechce zradit brata a cudziemu cloveku o nom pisat bez jeho vedomia.
          • no veru...aj ja som pozerala fantaghiro len koli nemu =) a myslim ze tak robila nejedna baba =D Tarabas bol jednoducho TOP! dokonca sa na neho nechytal ani romualdo(nech bol ako pekny a hlavna postava)a ani ten Aries(ktory sice nebol na zahodenie)za to totalne od veci ako cela 5 cast =D=D

            to fakt? inak aj ja som niekde volaco take citala ze sa podarilo naviazat aky taky kontakt a to dokonca s jednym z clenov Nickovej rodiny....ak je to naozaj tak ako pises ze si ten Tim robil srandu a na konto Nickovho zakazu(co sa verejnosti tyka) neskor klamal ze nie je ten a ten atd tak ozaj tomu nechapem....a uz vobec nemozem pochopit Nicholasove pohnutky...na jednej strane akoby sa pod zem prepadol, zije(ak vobec este zije-co dufam =D )v ustrani,nikto ho neodfotil(co by pre skusenych paparazzov nebol najmensi problem),jedina najnovsia info o nom pochadza az z roku 2007 kde sme sa dozvedeli ze mu manzelka Angela porodila syna(dceru?).a este predtym natocil jedno velmi kratucke video z nazvom The Razors edge z roku 2005, a na strane druhej chce znovu oprasit postavu Tarabasa a hrat vo Fantaghiro???to by mu uz nerobilo problem postavit sa pred kamery? =D akoze v tom kedysi dokonalom a nadhernom typkovi sa vobec neda vyznat =D=D=D
            • No je to asi divny clovek :D A tiez ma niekedy napadne ci Nick este zije. Chudak uz ho ideme pochovavat len kvoli tomu ze sa neukazuje :D Ono ho mozno presvedcilo skoncovat so slavou aj narodenie dietata. Asi sa venuje iba tatkovskym povinostiam a vyraba nabytok. A preco by sa chcel Nick vratit do Fanthagiro? Asi kvoli nejakej nostalgi? Neviem alebo potrebuje peniaze. I ked som citala ze vraj je Nick velmi uznavany v tom co robi. Takze o pracu a peniaze asi nudzu nema. Som tak trochu smirovala profil Jacka Laddera na instagrame :D som dufala ze by tam mohol mat nejaku rodinu foto kde by bol aj Nick ale mal tam iba seba a kolegov z kapely. Inac ked budem zas aspon nieco nove ohladom Nicka tak sem znova napisem. Nieco vacsie sa casom snad ukaze :)
  • Ahojte asi nemate nic nove ohladom Nika. Ja sem teda napisem aspon nieco. Mam totiz lajknutu oficialnu stranku Fanthagiro a o tej stranke vie aj samotna Alesandra Martines (Fanthagiro) ktora obcas posle aj nejake to video s pozdravom. Dokonca by bola velmi rada keby sa Fanthagiro znova natacala. Ludia spisovali aj peticiu aby sa Fanthagiro vratila na televizne obrazovky. Zial spolocnost Mediaset ktora tento film vyrabala o jeho navrate neuvazuje a nestacila ani peticia a ani to ze samotna predstavitelka Fanthagiro si tuto postavu chce znova zahrat, ale nadej umiera posledna uz len to ze aj samotna herecka chce pokracovanie. Dokonca sa pred asi dvoma rokmi hovorilo o tom ze aj Nicholas Rogers chce pokracovat a aj predstavitelka tej zlej carodejnice s tym rohom na helme len som zabudla jak sa vola :D....snad to vide. Je to podla mna jedina sanca ako konecne Nicholasa vidiet.
    • tak to by bolo super lebo nase pokusy najst aktualnu fotku Nicka boli zatial neuspesne =( len si neviem predstavit o com by to pokracovanie bolo kedze pred 19 rokmi poslednu cast Fantaghiro ukoncili neuveritelne hlupo.
      No a okrem ineho herci medzicasom aj trochu dost zostarli tak jedine zeby ich vyretusovali alebo by bola Fantaghiro na dochodku a hlavne postavy by boli povedzme jej deti alebo neviem kto =D=D
      • Mas pravdu. Neviem si tiez akoze predstavit o com by to bolo. Jedine ze by napravili ten naozaj zvlastny koniec kde fantaghiro zostala s tym piratom. Pritom aka velka laska to bola s Romualdom. Lenze nikde som nic necitala o tom ze by sa do pokracovania chcel vratit Kim Rossi Stuart ( myslim ze tak sa vola ten predstavitel Romualda)....a zial asi ina moznost naozaj neexistuje ako Nicholasa vidiet. Tak preto dufam ze sa uz konecne nieco rozbehne okolo toho filmu. Aj herci su predsa len ludia aj oni starnu. Sice Alesandra Martines vyzera dost zachovalo a samozrejme ma uz nejake plastiky. Vidno to na nej, ale este stale by si ju mohla zahrat. Ten Kim Rossi Stuart tiez nevyzera na zahodenie a ta co hrala tu carodejnicu vyzera vlastne stale rovnako. Bolo by to treba natocit kym sa na seba este ako tak podobaju a su este si odvazim napisat relativne "mladi" :D No a o tom nasom Nickovi nevieme nic vlastne lebo sa nam niekde vyparil. Mozno je z neho uz pupkaty, holohlavy chlap taky ze by sme ho uz mozno ani nespoznali :D :( (dufam ze to tak nie je, ale mozno prave preto sa nechce ukazovat lebo sa strasne zmenil, dovie)... ale oci musi mat stale rovnako krasne. Tie sa predsa nemenia :).....A je zvlastne ze v tejto dobe socialnych sieti ho clovek nenajde ani tam. A este k tomu dizajner nabytku. Musi mat nejaky profil na fb, twitteri alebo instagrame alebo ked nie jeho osobny profil tak aspon jeho firmy zial ale neviem aky ma nazov a dovie ci nejaku firmu ma ci to nerobi len tak. Jednoducho ten chlap sa musel prepadnut pod zem. Ani paparazzi sa o neho nezaujimaju co mi tiez pride divne. Mnohe zname zabudnute osobnosti paparazzi odfotia, ze ako dnes vyzeraju, ale po nom akosi uz ani pes nestekne akoby hercom ani nikdy nebol, hlavne ze kazde Vianoce a kazdu Velku Noc ho vidim ako Tarabasa v TV. Je to cele divne. Nechapem ako sa tak krasny chlap ktory sa svojim ksichtom zivil zrazu vsetko hodil za hlavu vyparil sa. Toto ja nepochopim co sa mu mlelo hlavou vtedy ked sa tak rozhodol.
        • To je pravda Alessandra asi odmieta zostarnut alebo su v tom plastiky to skorej :D ona ma uz tusim po 50-tke ale zevraj nejak pred dvomi-tromi rokmi porodila dieta!(tazko som tomu uverila =D a ten jej priatel o 20 rokov mladsi!no ked som tu ich fotku videla vyzeralo to dost strasne =D no neva...to je ich osobny zivot...a Kim Rossi..mas pravdu ten stale vyzera tip-top,vobec sa nezmenil,tu carodejku som nevidela ale vygooglim si ale nas nezvestny Nick...
          jaaj ani nehovor =( ja som po nom tolko patrala a nikde nic len fotky cisto z 90-rokov... velka skoda pre nas, jeho fanynky co si nic ine nezelame len to ako ho vidiet po tak dlhom case =( ano mozno sa ozaj velmi zmenil alebo si jednoducho nezela aby o nom vedela verejnost a nechce byt ani odfoteny.asi si velmi strazi sukromie a chce ostat do konca zivota v anonymite =( myslim ze to bude nejak tak...lebo on sa stal slavnym velmi rychlo stacila len rola Tarabasa...potom este niekolko uloh a tak isto modeling a mozno uz toho zacal mat plne zuby inak si to vobec neviem vysvetlit...jedine keby sa spisala aj peticia specialne na toto,aby dal Nick aspon jednou fotkou alebo nejakym info o sebe vediet ci zije alebo co je vlastne s nim...mozno chce prave to...vediet kolko fanusikov(no,skor fanyniek) je mu aj po rokoch oddanych a ci by nieco take spravili :D ja by som do toho rozhodne isla :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit