Přejít na výpis diskuzí

Nick Nolte

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
4 příspěvky

Jako syn obchodníka se zavlažovací technikou Franka Nolteho, který byl ve 30. letech vyhlášeným fotbalistou státu Iowa, vynikal už od dětství v atletice a míčových hrách. Po maturitě na Westside High School v Omaze byl přijat díky sportovnímu stipendiu na Arizona State University, odkud pro neplnění studijních povinností po prvním semestru odešel. Během následujících čtyř let vystřídal fotbalové dresy a indexy univerzit Arizona Junior College, Pasadena City College, Phoenix College a Colorado State University. Krátce pracoval u firmy ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • název na film

    Ahoj všem mohl bych se dozvědět jak se jmenuje film ve kterém Nolte pomáhá mladíkovi s trénováním gymnastiky?? konkrétně s kruhami?
  • Název filmu

    Ahojte prosím potřebovala bych poradit! Jak se jmenuje film, kde hrál Nolte propusteneho vezne a sotva vylezl z lochu, udelal si z nej jakysi ,,zlodejicek" rukojmiho v bance...? Jednalo se o komedii, remake filmu natoceneho puvodne myslim ze s Pierem Richardem a Gerardem Depardieu... Za nic na světě si nemuzu na nazev vzpomenout a tady se jej nejak nemuzu dohledat... :-( Moc díky komukoliv! :-)
  • Vynikající herec, líbí se mi když hraje záporné postavy.
  • Ferovy zlodej

    Vyborny herec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit