Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nicki je skvelá nechápem vás keď ju nemáte radi nekomentujte -_-
  • Je to úchvatná raperka.
    • Co si normální? ???
  • nicki je dobrá repperka, má krásní písničky sice je vulgarní a všichny jí maj za kurvu, ale náhodu je slavná krasná a je dobrá rapperka
  • Tieto nové piesne sa mi nepáčia. Jediná, ktorá je super je Feeling myself.
  • je vyborna spevacka a ma suuuuuuuper skladby:O :D :P *15*
  • Nicki je skvelá!Ak sa vám nepáči na čo leziete na jej profil? Chápem,je to váš názor ale na čo? To že si dala spravť plastiku je jej vec. To znamená že nie je človek? Prečo by nemala byť? Aspon niečo dokázala a nie ako poniektorý čo vedia len hejtovať a sedieť za počítačom -.-
    • Nezlobte se na to, co jsem o Nicki napsala. Já vím, že je skvělá rapperka, ale nemusí se celou dobu před kamerami chovat tak vulgární. Nejprve z ní byla Barbie a nyní ji každý přezdívá Anaconda. Uznávám, s tou plastikou jsem to přehnala, je to její věc. Ale za to, že šla na potrat a nelituje to se na ni zlobím. Podle toho, co říkala na to velmi vážný důvod neměla. Kebyze není Nicki taková slavná, možná byste ji vnímali trochu jinak.
  • Nicki Minaj je člověk? Lze jím jednou byla, dokud to nepřehnala s tou plastikou. Já bych si neuměla představit život s takovým velkým zadkem. Někdy mi to připadá jako nějaká porucha. Mohla by se alespoň uvědomit a začít normála chovat. Zatím se chová jako prostitutka. A ještě když jsem četla, že šla na potrat a nelituje to ... Nemám ji ráda !! *10*
  • je dobra no fakt dekdi mi zavolej ja se ti ozvu jo
  • já za to nemůžu že vypadá jako rajče ale né že je červená ale tak kulatá jako to rajče *3* *3* *3* *3* *3*
  • Já se nedivím že nemněla chlapa když neumí zpívat a velký zadek má jen proto že byla na plastice a tak stejně je to z poprsím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit