Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechte se!

    Holky, přestanete se hádat_?? Nicki nikoho nekopíruje, prostě má svůj styl, tak jí ho neberte..Kdyby byl příklad: Nějaký discant..A druhý discant by si podle něj nageloval vlasy a podobně se oblékl, tak ho taky kopíruje_?! Ne! No sí to, co se mu líbí..A je to jenom Nicki věc, co si vezme na sebe...Lady Gaga zase kopíruje Madonnu a taky jí to nikdo nevyčítá! Tak už to tady neřešte, vy internetoví hrdinky!
    • Je zajímavý jak píšeš že Nicki nikoho nekopíruje, že má svůj styl, atd.. pak jak píšeš příklad o těch discantech, ale hlavně že píšeš že Lady Gaga kopíruje Madonnu!.. Takže to tim vlastně chceš říct že nikdo nikoho nekopíruje jen Lady Gaga?!..
    • Gaga NEKOPÍRUJE Madonnu, jen se INSPIRUJE!!!
    • ilja1996

      Re: Nechte se!

      Já sem kluk :)
  • Já Nicki zbožňuju. Má svuj styl a s GaGou nemá nic společnýho x) naschle
    ~Deja
  • Nicki Minaj je člověk? Lze jím jednou byla, dokud to nepřehnala s tou plastikou. Já bych si neuměla představit život s takovým velkým zadkem. Někdy mi to připadá jako nějaká porucha. Mohla by se alespoň uvědomit a začít normála chovat. Zatím se chová jako prostitutka. A ještě když jsem četla, že šla na potrat a nelituje to ... Nemám ji ráda !! *10*
  • všechno nej nicki
  • nicki je dobrá repperka, má krásní písničky sice je vulgarní a všichny jí maj za kurvu, ale náhodu je slavná krasná a je dobrá rapperka
  • srpinka
    Má užasné písničky i styl *1*
  • nicki zpiva z willow doufam , ze ma willow alespon trochu rada a rihanu sni taky zpiva taky ji muze mit rada . jestli nema willow rada tak je fuj bleee *11* *11* *11* *9* *10* *13* *16* *16* ale jestli ano tak skvela *1* *2* *15* *3* *14* *5* *6* *14* *3* *3* *3* *3* no tak nekdo z lidi napište .
  • ani ne:(( *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *10* *16* *12* *8* *1* *6* *5* *7* *8* *13* *11* *3* *14*
  • Luky1987
    Nicki Minaj nemusím jako zpevacku, ale má hezký zadek a prsa
    • Úchy*e !!!!!!!................... :O............!!!!!!!!!!!!!. Seš ú*hyl s velkým U
      • Ne to je prase
      • No to jsi uchil!!!!!!!jí je 32!!
        • 31 ale nevadi
  • vše nej lásko niki minaj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *5* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší