Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase další "zpěvačka", která kdyby denodenně neposílala na internet svoje polonahý fotky, tak si ani neškrtne. Neumí zpívat a ještě jsem neviděla video (spíš jeho část, protože celý video bych asi nepřežila), kde by se tvářila normálně. Za ty její neustálý rypáky bych jí dala jednu do držky!!! Tohle fakt nesnáším!!!
    • no to si dovolim souhlasit s Rigil jako asi si ji neslyšela ještě zpívat protože je prostě zkvělá!!! bych chtěla vidět jak se tváříš ty -.- prej dala bych jí do držky nikoho tuty trapný keci fakt nezajímaj myslíš si jak si drsná prosimtě bych chtěla vidět jak jí dáš přes držku spíš ona tobě že si tejden nesedneš!! *1* *1* *1*
      • Když moje kecy nikoho nezajímají, proč na ně teda reaguješ? Jo a kolik ti je let, že klidně napíšeš ZKVĚLÁ ?? Když už chceš psát nějaký komentáře, tak se nauč pořádně česky!!
    • lucinka.dvorakova.99
      K ní to ale už patří :) A myslím že ty taky nejsi dokonalá protože nikdo není. Nebudu ti brát tvůj názor ale ona už taková je :)
      • Ano, nejsem dokonalá, taky to o sobě netvrdím. Jenom říkám, že takový lidi nemám ráda a myslím si o nich svoje....
    • A co jsi ty dokázala??? Akorát závidíš a děláš ze sebe "drsňačku", takže se do ní laskavě nenavážej, protože je prostě božská a je to nej raperka!!!
      • A co bych jí jako záviděla?? Že se chová a vypadá jako nějaká laciná dě.ka?? Tak to jsem si vždycky přála no... A nechápu proč všichni vytahujou argument Co jsi dokázala ty? To, že nemám tenhle styl ráda a že nemám ráda ji, nemá nic společnýho s tím, jestli jsem něco dokázala nebo ne!!! A můžeš mi vysvětlit, jak jako ze sebe dělám drsňačku??!!
        • co bysme tý št*tce měli závidět??? miliony skandálů a pokaženou pověst?
  • Nicki je naprosto SKVĚLÁ *5* líbí se mi její přísup ,všechno bere V POHODĚ... A má Super písně *14* *14* *14* .
  • jo souhlas Ew *4*
  • jo souhlas žena,nepoznaš ženu? *1*
  • Niky vypadá docela zvláště ale zase musim říc že je to faj holka i spěvačka *2*
    • Naprostý souhlas *15*
  • Jake je to pohlavi?
    • Žena *3* . Co ti na ní vadí???
  • Podle me je Nicky Minaj taková az moc pestrá barevná ato není zě sem blbej suchar.Ale jinak je Nicky fajn zpěvacka.
  • Nicki možná vypadá trošičku zvláštně, ale má velký talent a je prostě suprová
  • Ahoj, Nicki Minaj je super a má skvělý písničky jako je Starships, Va Va Voom a Beauty and a Beat. Ale musel jsem si nejdříve zvyknout na její hlas, protože ho má jiný, než ostatní umělci. Jediné co mi trochu na ní vadí je,že je moc umělá a pořád si barví vlasy na nesmyslné odstíny. Ale na druhou stranu, už by to nebyla ona, kdyby nebyla tak extravagantní, že? A proto jí moc fandím a těším se na její další písničky.
  • je to velky makak z dzungle, cerná opice

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit