Přejít na výpis diskuzí

Nicky Hayden

OSOBNOST 11.2.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ewik

    Ahoj...no Nicky opravdu bude jezdit s Caseyem...Melandri jezdil s Caseyem,ale nevyhovovalo mu to, tak odešel...a ted' je tam prostě Nicky...ale přece jenom se na tom musí procvičovat...nevím...snad se mu letos povede dobře.. *3* *15*
  • denulda_

    Nicky bude jezdit s Caseyem

    Nemůžu uvěřit tomu, že Nicky bude jezdit s Caseyem........ To snad nee...... Že sou to jen pomluvy a že to není pravda...... *16*
  • Nicky

    Tím super fotky myslím jestli nemáš nějaký jiný než závody a takový ty akce.
    • Re: Nicky

      Nějaký z osobního života mám, ale on jich moc nemá...... Svoje soukromí si hlídá......
  • Nej Nej

    Nicky je nejhezčí z celýho MS silničních motorek.A ten jeho úsměv :-) *14*
    • Re: Nej Nej

      Jj souhlasím s tebou...... Když sem ho poprvé viděla, tak sem nemohla uvěřit, že tak pěknej borec může jezdit s motorkama..... Mohl by dělat modela, ale to by se pak z něj mohl stát namyšlenej idiot.....A to bych těžce nesla..... *1*
      • Re: Re: Nej Nej

        Nechci tě zklamat,ale on už něco málo nafotil,ale jak vidíš zatím je pořád normální.Tak doufám že mu to vydrží. *3*
        • Re: Re: Re: Nej Nej

          Jj to já vím, ale nezabívá se tím víc než motorkama..... A to je pro mě hlavní..... Ty jo nevím, co bych dělala, kdyby z MOTO GP odešel...... Hafo by mě to zamrzelo.... Jak dlouho už seš fanoušek Nickyho......
          • Re: Re: Re: Re: Nej Nej

            To už je věčnost asi 3 roky.A jak dlouho ty?Nemáš nějaký jeho super fotky?jestli jo tak mi je pošli na tenhle mail Lily.11@seznam.cz.Moc děkuju kdybys nějaký chtěla tak ti taky nějaký najdu mám jich přes 100
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nej Nej

              Jeho faninka su už asi 5 let...... *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nej Nej

              Mno já jich mám taky habo...... Teď sem to přetahovala na CD a jen on mi zabral skoro půlku, budu muset to nějak promazat ale moc se mi nechce.... A co tím myslíš super fotky..... Skoro jkaždá je super.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit