Přejít na výpis diskuzí

Nikola Říhová

OSOBNOST 17.11.2008 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • patrik_pce

    pro nikolu

    Ahoj nikol jsi fajna holka dobře se mi stebou kamaradi i venku je stebou velka sranda ale chci řict že se mi libiš a jsi fajna holka moc fajna ale nebo někdy ti to řeknu do očii že se mi libiš ahoj tvij kamarat Patrik *14*
  • Je to ještě malý děcko

    Je to ještě malý děcko...Navíc takovejhle jako je ona je tisíce nezdá se mí že by byla nějak extra talentovaná.
    • takulka

      Re: Je to ještě malý děcko

      taky si myslim
    • petulka

      je to dobredecko co proti ni mate je fajn mam ju rada no ale je trochu vic talentovana a kdyz ju nemate radi tak sem enchodte *8* *8* *8*
      • patrik_pce

        Re: petulka

        ahoj jaa proti ni nic nemam ja ji taky branim nechapu proč ji lidi takle odcuzujou at se pravě podivaji lidi na sebe co umi a pak at se podivaji na nikču žee ja stojim stebou ja pravě to taky nechapu proč to¨lidi dělaji
    • Re: Je to ještě malý děcko

      podivej se prvni na sebe co ty umiš bestak jen valet se u pc a sedět u televize ale ona je herečka a a dooost toho umi mumi proste dobře hrat a tak ji nechj byt a nejsem a ma veliky rozum a nezavyt že je herečkou joo *16* *16* *16* *16*
    • Re: Je to ještě malý děcko

      tak hele co maš peoti nikole nechej ji byt joo *16*
      • Re: Re: Je to ještě malý děcko

        hele co maš proti nikole však nikola neni špatna a nechej nikču na pokoji joo ty podivejse kde se dostala joo uvědomsi kde ses dostal-la ty a kdy se dostala nikča jo joo tak se spamatuj *16*
  • patrik_pce

    Patrik

    Ahoj Nikčo je fajn že dě dali do role pepiny jsi fakt super a hodně neeej dobra holka jestli to tak mi napie na e-mail PatrikPecenka@seznam.cz nebo na ICQ 436542809 jsi suuuuuuuuuuuuuuuuuper holka moš veliky talent a jsi běkna moc běkna holka libiš se mi hodně *14* *14* *14* maš fajne myšleni jako myslim že jsi suprova holka ja vym hodně tě přechvaluju ale je to pravda ve filmu jak se kroti krokodili tak tam si byla uplně suprova a jak se ti natači určite dobře z borisem žee tak tam všechny pozdrav niky a jsi fajna a krasna holka a určite vym že jak vyrosteš že stebe bude holka ktera bude běkna a fajna určite je stebou sranda žee tak ahoj a měj se *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Patrik

      No to si piš že je s Nikolkou sranda *3* Skoro každej den s ní chodím ven a každej den se vidíme ve škole ptž spolu chodíme do třídy. *4* A je s ní fakt velkáá prča *15*
      • Re: Re: Patrik

        ahoj sabco no jasne ja tpoho patrika vubec neznam nevim co se do me sere ja s nim nemam nic spolecnyho di do prdele ty hnuse!!!!!
    • Re: Patrik

      Nejsi pedofil??? *1* *1* *1*
      • Re: Re: Patrik

        a ja pravě tet z nikčou nejsem a potřebuji jeji ICQ protože mam niova a mona nema moje nove aji mejl mam novy tak se spamatuj joo a nestarej se do toho do čeho ti něc neni jo a jaa mem 12 tak pedofil byt nemohu joo ta spamatujse joo a pravě mam novy mejl a nove ICQ a nikča nema moje nove kontakty tak pravě potřebuju to spatky a ona tet často natači tak sni tet nechodim z matyašem ven oni maji časte natačeni vyš *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: Patrik

          nasrat ty zmrde ja te neznam tak to pochop a to ze mi pises ze sem hezka je mi fuk di uz nekam ja s tebou chodit nebudu....!!!!
      • Re: Re: Patrik

        a hele ny neni vubec 15 my je 12 jo a tam na profilu tam mam patnact ale to mam jen tak joo TAKŽE SE SKLIDNI A JA NIKOLU ZNAM UŽ dluho bydlim v praze ja vym mam tam OSTRAVA ale to budu přeměnovat ten profil mi dělala mlači segra joo tak tam mam pravě všechno blbě tak se spamatuj je mi dvanact joo tak to je normalni jooo tak se spamatuj *16* *16* a přestan tady na dizkuzi dělat problemy a hadky a rozruchy joo *16* *16*
        • Re: Re: Re: Patrik

          a ja jsem znikolou furt venku jsme dobři kamaradi
          • Re: Re: Re: Re: Patrik

            podivej se prvni na sebe co ty umiš bestak jen valet se u pc a sedět u televize ale ona je herečka a a dooost toho umi mumi proste dobře hrat a tak ji nechj byt a nejsem ona ma proste rozum a umi myšlet a ma smysl pro humer tak nechj ji byt *16* *16* *16* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Patrik

              jeee promin tato zprava nebyla na tebe joo to že se vališ u pc to nebolo na tebe joo
      • Re: Re: Patrik

        neee nejsem ja nikolu znam už dlouho osobně joo tak přestan jooo *16* se spamatuj joo *16* *16* *16*
  • Ahoj Nicol

    Ahoj pls odepiš mi na e-mail kvetamastna@seznam.cz dík moc
  • kalkulacka

    niki

    jsi super holka prosim tě hrála si ve filmu Jak se krotí krokodýly já myslim že jo si ta nejlepši holka mám tě ráda a hlavně je super jak hraješ. *3* *3* jo a chtěla bych si stebou psát můj email smajlikovymaniak@email.cz prosim napiš my na něj. *4*
  • patrik_pce

    Patrik

    ahoj Nikol jsi fakt boži holka maš fakt talent a je fajn že te dali do serialu ulice jse fajn holka jsi běkna moc běkna tady je moje ICQ 436542809 a nebo E-mail PatrikPecenka@seznam.cz tak když tak mi tam napiš tvuj kontakt prosim jsi fakt mila a fajna holka tak ahoj Niky a drž se
  • Ahojky

    Ahojky Pepino jsi vážně super nejvíce se mi líbí jak se stále hádáte s tou Janičkou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit