Přejít na výpis diskuzí

Nikki Reed

OSOBNOST 31.12.2006 
267 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj nikki mam de mooooooooooooooooc rada ma plno dvojich plakaduu jsou UZASNE JAKO DYYYYYYYpa jesde napisu mej seeee
  • Nikki je moje nejoblíbenější herečka a Upíří deníky jsem v životě neviděla a i kdyby a nakonec by se mi Ianova role znelíbila, pořád budu tomuto páru fandit, protože si to zaslouží. A že by se k Ianovi hodila nějaká Nina? Ach, jděte s tím k čertu! *14* *3*
    • To snad nemyslíš vážně:D
      Nina a Ian byli prohlášení za nejhezčí pár, takže se k sobě nejspíš hodili:-*
      Nikki je mrcha. Jak mohla začít chodit s ex přítelem "nejlepší" kamarádky to nikdy nepochopím!
      Vždycky jsem fandila tomu, aby Nina a Ian byli spolu, ale jsem šťastná že jsou oba konečně spokojení (i když ne spolu)! *14*
      • Můžeš fandit čemu chceš, fakt ale je, že o tom ty nerozhoduješ. Starej se o sebe, né o život druhých.
      • Děkuji mnohokrát, že jsi se mnou sdílela svůj názor :). Určitě máš pravdu. Byli hezký pár. O tom, že Nikki byla nej kámoška s Ninou, jsem se nedočetla, ale dobře. Na druhou stranu, tak zas takové kamarádky nebyly, když začala chodit s Ianem, ne? A ano, Ian, Nikki i Nina jsou šťastní, takže bychom měli být i my, šťastní za ně, ne? ;)
        A odpověď na tvou první otázku: Ano, myslím to smrtelně vážně.
  • já sem v jejím fanklubu jenom pro to ,že je manželka Iana já mám radši Paula ale je hezkej a ta jejich svatba mi nevadí i když jí na rozdíl od Iana moc nemusim
  • Bože můj, lidi, co vám je do toho, jestli se k Ianovi hodila víc Nina než Nikki? Je to jejich život a navíc, je to klišé, ale lásce se nedá poručit. Navíc vy nikdy (i kdyby jo, je fakt malá pravděpodobnost) Iana mít nebudete, tak proč to řešit, když je on šťastný?
  • A divím se že se snim nějak kamarádí když on ji podvedl!!Měla jsem ho ráda do tý doby než se nezačal tahat s Nikki a vzal si ji...Teď ho nemám ráda..
    • kiss.miss
      Byli půl roku po rozchodě, když si začal s Nikki. To Nina se začala chvíli po rozchodě tahat s Derekem Houghem. Ani u jednoho nebylo podvádění.Hlavně sama řekla, že to Ianovi a Nikki přeje a drama je jen v mediich.
      Měli by jste si to do těch makoviček už konečně uložit.
      • A no a co?? takže když se někdo rozejde znamená že se hned musíš tahat s její ,,nejlepší" kamarádkou? to ti příjde normální? mě ne..A co sem četla Nina odešla z TVD kvůli tomu že už to neunesla..ten rozchod a tak..A i když to říká že ji to nevadí tak já vím že vadí v hlouby duši to ví i ona sama.
        • kiss.miss
          Ty máš bujnou fantazii, to ti povím.
          1.Nikki a Nina nebyly nejlepší kamarádky, Kat Graham je její nejlepší kámoška. Nina a Nikki se moc nestýkaly ani předtím.
          2. Derek Hough byl Ianův kamarád a Nina si s ním začala dřív než Ian s Nikki. Tak kdo je tu nenormální?
          3. Nina sama řekla, že se svatbou a všeobecně se vztahem Nikki a Iana nemá problém, ba naopak, přála jim to a je ráda, že jsou šťastní.
          4. Odešla proto, že jí TVD brzí v kariéře. Chce se věnovat i něčemu jinému, což se dá pochopit.
          5. Kdyby jí to tolik tížilo na duši, tak by se nemuchlovala se svým kolegou z filmu Final girls, se kterým potvrdila vztah a říká, že i když je jejich vztah ještě na začátku, je s ním šťastná.
          • Nikki a Nina byly nejlepší kámarádky a nemusí mít je jednu.A ty víš co má ona v hlavě že tu píšeš že jí to nevadí může být jen hodná a nedělat drama. *12* *12* *12*
            • A ty víš, co se jí honí hlavou, že to víš tak jistě? Za tu dobu, co Ian měl jenom Nikki, tak Nina vystřídala 10 frajerů, takže bych neřekla, že jí zrovna vztah Nikki a Iana štve.
              Kamarádky byly, ale nebavily se spolu už dlouho předtím, než si Ian s Nikki začal. Navíc Ian ulovil Nikki a ne naopak. Líbila se mu už, když chodil s Ninou, ale ona byla tehdy vdaná.:D *5*
  • Nikki se mi nikdy nelíbíla!!! A nechci nic nepřát,ale to že si Lan vzal ji mě fakt dost na****o!Nějak se k sobě ani nehodí!! Nina k němu patří a patřit bude...
    • Jo, leda tak v upířích denících jako Damon a Elena.
      • kiss.miss
        No a možna ani to né.
        • Pravda :D Možná ani to ne :D.
  • My Ianovi necpeme Ninu, ale on a Nina jsou pořád nejlepší kamarádi..!! Jsem za to hrozně ráda!! *-*
    Jinak Nikki...Happy B-day! ;)
  • No Nina byla opravdu lepší Nikki mně vůbec nesedí a souhlasím, že by se měl Ian vrátit k Nině byli strašně pěkný pár!!!
    • Nebyla a smiř se s tím... *16* S Nikki mu to sluší víc!!!
    • Ano! Přesně! Já chápu, že je to jejich věc a že mi do toho nic neni a že bych měla bejt ráda, že je šťastný, ale sakra on prostě má bejt s Ninou! (když už ne se mnou *1* )
      • Až na to, že Nina ho nechce, ani on jí. Jo lidi, tak to v životě chodí, trvá to, než najdete vhodného partnera a ta pravá je zřejmě právě Nikki, tak nevím, proč neustále cpete Ninu.
        On s ní nebude přeci jen proto, že vám se to tak líbí, to je blbost.:D
  • K Ianovi se dle mě hodí, mají společné zájmy, společnou vizi budoucnosti, oba si už něčím prošli.
    Uražíte ženskou kterou neznáte, to jste tak znudění svým životem?. Ian a Nina nejsou Damon a Elena, mají právo si vést život po svém a nějaké přaštěné fanynky jim do toho určitě kecat nebudou. Nechtěj být spolu, smiřte se s tím. Ian musí být ze svých fanoušků opravdu nadšený. Co je lepšího, než banda nactiletých holek, co znají vztah leda tak z Esmaraldy, uráží jeho nastávající a tvrdí o něm, že je blbej, když se rozešel s Ninou, přitom rozchod byl vzájemný. 
    Na to, kecat 36letému chlápkovi do života jste moc málé dámy.
    Ian Nikki miluje, ona miluje jeho, tak o co go? A že vám není sympatická, jemu může být jedno.:D
    • Moc hezky napsáno, určitě souhlasím *3*
  • Když byla blondýna tak tedy vypadala líp! Příde mi strašně divná. Radši jsem měla Ninu. Více se k Ianovi hodila.. ale pokud je Ian s Nikki šťastný tak budiž!
    Iane vzpamatuj se.. a vrať se k Nině! *3*
    • Ne nevracej se k ní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit