Přejít na výpis diskuzí

Nikol Štíbrová

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,budu ráda,když mi písneš.Tu máš mé č.737036053
  • Ahoj

    Docela by mě zajímalo jestli sem někdy chodiš se podívat protože jsi sem dlouho nikomu nic neodpověděla *3*
  • Povídání

    Ahoj, zaujala jsi mě jako herečka v Pojišťovně šzěstí a rád si s tebou někdy jen tak nezávazně popovídám, tak když budeš mít někdy chuť tak mi můžeš napsat na mejl..dík Jirka *3*
  • Ahoj Nicol jezdíš k moři potápět a jestli ano tak mi zavolej na 721194550.já jsem david z Tábora
  • Achoojky

    Ahoj jsi moc hezka a moc se mi libis...rad bych s tebou pokecal..muzes mi napsat na mobil nebo na e-mail...moje cislo je 737 533 589..moc ti fandim a ahoj *14*
  • Moje ICQ: 363-246-734

    No na ten mail to ještěchápu ale s těma telefoníma číslama jsou fakt divný.... *4*
  • nazdar

    ahoj,chtel bych s tebou pokecat a pozvat te na Klientský den napiš na email Tomas. *4*
  • PLS

    pls napiš mi na icq (363-246-734) *3*
  • Mrzí mě, že nemůžu všem lidem napsat, ale bohužel je Vás strašně moc, a nemám tolik času.
    • Re:

      Ahoj dufam, že si ma aspoň všimneš. Som zo Slovenska. Mohla by si mi dať na Teba nejaky kontakt? ak nechceš tak nemusiš Ďakujem napis na patrik.vaberer@centrum.sk
    • Re: Nikol

      čau NIKI byl bych rad kdyby si mi odepsala,ja vim nemas moc času, ale chtěl bych vědet jak ses dostala k herectví
      odepiš mi prosim čau Ondra *4*
  • Dobry den chtela bych rict ze jsem se teda vyjadrovat k Pojistovne stesti nechtela ted momentalne...puvodne jsem psala k tri v jednom k holkam jak moc uzasne jsou...ale kdyz se vratim teda k te Pojistovne stesti tak abych to uvedla na pravou miru tak jsem chtela rict kdyz jsem se vyjadrila k Vojtovi Kotkovi tak ze se me velmi libil v Pojistovne stesti...hlavne v uvodni znelce...tam byl tak roztomiloucky...fakt krasny hodne moc...aj na fotkach z Pojistovny stesti...byli tam krasni s Nikol Stibrovou krasny parecek...fakt strasne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit