Přejít na výpis diskuzí

Nikola Provazníková

OSOBNOST 2.7.2009 
120 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krása

    Je to překrásná žena a sem patří!!
  • http://www.stream.cz/uservideo/540672-nikola-slanickova-miss-nei-report-2010
    Tanci??? To je vtip?? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Tak za toto se ti akorát každý vysměje. Toto a tanec. Vždyt ses málem natáhla když sis svlíkala bombardáky. To jsem viděl hodně ale toto mně opravdu rosekalo *15* *15* *15* *15* NEPLET SE DO TOHO KDYŽ TO NEUMÍŠ!!!! Lidi se chtěj koukat na profesionálky. A néé na takové střeva *3*
  • s Nikol,jsem měl tu čest spolupracovat již 3x, a pokaždé focení na výbornou. Je to velkej profík,skromná a pohodová holka - co si na nic nehraje. Photoshop je zbytečná věc v jejím případě. *3*
    • máš pravdu..ale stačilo by jí zakrýt aspoň hlavu.. *1*
      • Boze tohle je modelka ?? to se mi teda nezda tocit fimy pro dospele umi kazdy :) a tesim se na to az si otcove jejiho syna doma pri filmu buodu mastit ocasy a jeji syn tim bude trpet ..jeste ze ma jen jedno dite ...ale hlavne ze je bohata *6*
  • http://www.tydenikobcanskepravo.cz/2013/01/elitni-modelka-proti-amnestii.html
  • dream.boy : Naprosto stebou souhlasím *4*
  • ubozi Cechacci zase resi vse kolem, jen ne sami sebe, ale jediny, kdo ma evidentne problem jste Vy a to sami se sebou. Protoze normalni spokojeny clovek takove nesmysli neresi !!! Vite toho o ni docela dost- z toho vypliva, ze se o ni asi zajimate??? Diskutuje tu vyfetovana Vocaskova, bejvala Nikolina pritele a pak dalsich par zakompexovanych prizdisracu, ktery maji jen hubu plnou kecu za monitorem ale v realu jsou to nespokojeni NYMANDI!!! Ted se muzete pustit do me, zvysujte si tady ega a ja nevim, co jeste... Cesi, narod debilu!!!! A prave Vy to akorat potvrzujete !!!!
    • poslys ty trubko jarkova bejvala sem davno nechodi a za prve musela bys vedet co ji nikola delala pak teprve muzes soudit ja to vim a mam na nikolu stejnej nazor jako tady vetsina vypatlana mala de*** ktera si hraje na to co nema..a promin ale vibrator si umi strkat do pi** kazda ku*** a nikola to timto dokazuje to neni modelka ale obycejna lacina de*** ktera jen strida chlapy a nosi nosanek nahoru a nema byt na co pysna !!!!! Tak se sklidni..kazdej mame svuj nazor tak nikomu nevnucuj ten svuj jak je dokonala nikola....Sorry ale v 19 letech mit dite z chlapem co dluzi pres milion korun a ma dalsi 4 deti a ani o jedno se nestara je fakt VYHRA GRATULUJI !!! podvadel vsechny sve pritelkyne a manzelky a neni schopen platit jane na deti..je k smichu...no nikolo gratuluji k takove partii ale co ty se k nemu hodis ku*** jdou vzdycky k sobe !!! a to tvoje tancovani je UBOHOST !!!! Nauc se to poradne
      • seš ubohá a nic jinýho a nemyslým tím Nikolu ale tebe ty jakože Michaelo
        • reknu ti klidne i prijemni Michaela morkusova moravska nova ves ..muzes klidne dojet ty jakoze petre ...o nikole tady vime hodne a neni to nic valneho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • ha ha ha ha ha
  • Wow,nádherná kočička... *14* *2*
  • http://www.tydenikobcanskepravo.cz/2013/01/sefredaktori-nemeckych-novin-psanych-v.html
  • já se nestačím divit...mám na ní vyhraněnej názor...Motala se okolo Paroubka, dělala mu hostesku a teď ze sebe dělá hvězdu... hlavně pár zajímavých lidí, co se okolo ní motají...od pohledu "slušňáčci".... Jedno vím jistě, jednou skončí sama a neštěkne po ní ani pes. A SE ZÁVISTÍ TO NEMÁ CO DĚLAT, ALE S REALITOU ANO
    • to mate pravdu ..hlavne kdyz v 19 porodi dite a hraje si na matku *1*
  • Nikolka je uzasnáperfektní holka která to má v hlave moc dobre srovnaný. Je to člověk který řekne pravdu narovinu a jsou bohužel lidi kterým se to nelíbí ti kteří ji tu omlouvají tak jen závidí a to že má malé miminko neznamená snad nic co by byla vaše věc nehlede na o že je vinikající matkou. Proto ti co pomlouvají a vypisují zde jak je hrozné mít v 19 letech miminko a jiné věci by se melinad sebou zamyslet a jestli chtejí stejný život tak si ho zařídit a nezávidet ostatním. Pozdravuju Nikolku a vzkazuju aby si s tehle rečí nic nedelala... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit