Přejít na výpis diskuzí

Nils Althaus

OSOBNOST 31.1.2008 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zuzik

    Ten nils je nej jak já ho žeru on je moje platonická láska 393-632-854 *15* *1* *3* *5* *7* *14*
    • Breakout

      Ve filmu breakout vypadal nils jak nejvetsi typek:)) ale ve skutecnosti tomu asi tak neni:D
  • .....

    ty vole ten nils je to kundák *14* láskou bych ho sežrala *14* .....ufff je fakt libovej.....
  • Luxus

    Heej jako, krutý on... Fakt nejluxusnější klouček... Jo hold, v Čechách toto nenajdeme....
  • Hezounek

    Breaukth je můj každodenní filmík...ten se jim povedl!!!A Nils je opravdu hezounek...Byla bych šťastná kdybych se s nim mohla vidět!!! *3* *14*
  • laska

    nooo ja somm jehoooooo najwecsia fanusicka welmo ho luubim a moje najwecsie zelanie je sa s nim stretnut presla som aj na jeho styl co mal vo filme *14* *14* *14* mam ho velmo rada a BREAKOUT pozeram nonstop denne ja som sa tak nanho namotala uz ........... *14* *14* *14* *14* *14* strasne ho luuubim a chcela by som si s nim aj pisat aj sa s nim stretnut no uz nejdem pisat bo by som zapisala cele a cele starnky lubim ta nia-nils althaus *14* a je welmo ale welmo pekny a je to najôepsi film *14* *14*
  • Bestovní FILMEC

    Super film a ten herec taky nevypadá špatně.. myslím Nia... ;-) *14*
    • Re: Bestovní FILMEC

      no taky mislim že neni vůbec špatnej
  • zz

    Hele lidičky nevite kde stahnu tu pisnicku jak si nia podava spirita na tom hip hop show??bo co to je..myslim jak tam pak nia plne vyhrava ta smutna pisen stli to nekdo vi piosnete mi na mejla plioss
    • Re: zz

      celej soundtrack k filmu breakout můžeš stáhnout na mininova.org mě se nejvíc líbila písnička dur dur du e-tre billy *4*
      • Re: Re: zz

        ubec ma musqite meurt je lepši *3* *14* *7* *14* *5* *5* *5*
  • žák

    jj mrte mazeckej filmek....kazdy den se na nej koukam a hlavne na Nia jka si dava Spirita....!!!Nia je uplne moc krasnej kluk:-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ......

    Je ÚÚÚŽÁSNEJ JÁ HO FKT ŽERUUUUUUU!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • já taky *14* *14* *14* *14* *14*
  • mireska

    niaaa

    Upa megec krásnýý klučina a role v Breakkout neeej upec ho žeruu *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit