Přejít na výpis diskuzí

Nils Althaus

OSOBNOST 31.1.2008 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nils

    Jo no, v Breakoutu nejvíc machr! :)Ale mě se teda víc líbil jako drsňák a frajer v Breakoutu, než tady na fotkách, kde ve skutečnosti vypadá upe jinak :D Takovej slušňák xD =).. A vůbec nevypadá na to, kolik mu ve skutečnosti je. :) Klidně bych mu typla tolik, kolik mu bylo v Breakoutu. Jinak nejvíc suprovej film! =)
  • vše nejj..:-*

    Všee nej k narozeninám..:-*
  • babik

    Všeeechno nejlepší ;)) ♥♥♥
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej!!:)
  • Zlazíško♥♥

    Miluju ho♥♥♥♥ *3*
  • Kunda

    Tak tomu se řiká kus!Kunda největši ale čumím jak vypadá ve skutečnosti styl hoper mu slušel mnohem víc než Šampon v pruhovaném.. *14*
  • lasenka moja

    niosek je moje lasenka moc bych ho chtela i pulpa sou k nakousnuti oba dva !!!ale to neni mozne ho mit jen usebe!!!nwm no ale jinak bych mu netypovala pres 30let vypada na 19-25 vic ne teda aspon v tom nejjj filmecku diky moooc porad se na to divam dokola a uz to skoro vim na spamet *14* *4* *4*
    • Krasnej film

      To máš oravdu Nils je hezkej...ale pulpa taky neni osklivej *15* *15* *15*
  • <3

    uplně super ..!!
    v tom filmu fakt válel..!!=D
    dobře on!!=D
    • Re: <3

      tyvole ty sees ale zmenil v break out si bylmnohem lepsi???jak ses tocil na hlave to bylo supr a ty ses nejakej slusnacek ve svetirku!!!!mooocc ses mi libil ale ted jak jsem videla tvoje fotky tak ses mi zhnusil,*10* ale na break out se neprestanu divat ten filmak je supr I LOVE YOU *3*
      • Re: Re: <3

        přesně .)
  • Nioušek

    Niousek je ten nej!!! lepsí filmecek neni!! nevite nekdo nejakej nazev pisnicky z toho filmecku jestli jo posle mi aspon jednu nejaka dobra dusinka naa mail moooc plosiiim ch.s.hryzalka@seznam.cz ?? ty jeho oci WUUAAAA *14* slintaaam *9*
    • Re: Nioušek

      je Boží soundtrack kterej mám a je super, stejně jako krásnej a sexy drsnej Nils fakt bych si fala říct.. hmmm *3*
  • breakout_caroline

    Nils/Nia

    v BREAKOUTU byl faakt boreec ^^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit