Přejít na výpis diskuzí

Nina Dobrev

OSOBNOST 19.3.2009 
510 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Damon vs. Stefan

    Podle diskuze je to tak 50% pro Stefana a 50% pro Damona... nevím s kým bych ji chtěla vidět víc.. *1* *1* jen mám trošku strach, aby to potom nějak nesplácali dohromady tak, že se to nebude líbit ani jedné straně.. a aby se z the vampire diaries nečstal nějakej stupidní seriál... ale zatím si tento seriál vede skvěle a já ho upřímně miluju!! všici herci sou iopravdu velice nadaní a úúúžasnííí :D
    • adusqacek

      Re: Damon vs. Stefan

      Podle mě má víc příznivců Damon. Já osobně si moc přeju, aby byla s Damonem, ale jsem si jistá, že se tak nestane
      • vždyt damon miluje Rose tedy pokud myslíš ten film
      • demisalvatore

        Re: Re: Damon vs. Stefan

        ano je jasně že Damík má mnohem více faninek a není divu proč *3* Každou holky přece více lakají takový drsní, zlý sexy chlapáci jako je Damon *4*
        No..každy by si asi přal aby byla El s Damonem..ale tím by to podle mě už nebylo ono..a na 99% se to nestane *3* ikdyž jsem tetka slyšela že to mezi nima bude jiskřít ..no nic uvidíme *14* *14* ♥♥♥
        Team Damon♥♥♥
        Team Delena♥♥♥
  • demisalvatore

    Nejlepší herečka♥♥♥;)

    Ninu jako herečku moc obdívuju...a hlavně v TVD...jak dokáže stvárnit El a Kath.Dívák potom věří že to je opravdu "jíná" osoba. Kdybi se vedle sebe postavila Katherine a Elena,ve stejnem oblečení, stejne vlasy..stejně namalované (tričko by schovalo náhrdelníky) Staločilo by aby jenou promluvila a poznám jestly je to Kath nebo El.. *3* Je prostě užasná a i v "The American Mall" byla dobra, hlavně když tančina na pisničku "Survivor" stěma podpadkama..to fakt smekám. *3* S klídkým svědomím mužu říct...že je to moje nejoblíbenější herečka *14* *14* *3*
    • your-darling

      Re: Nejlepší herečka♥♥♥;)

      moje slova... :-)
      a ta písnička byla fakt super... pouštěla jsem si jí pořád dokola...
      a popravdě, už aby byly další díly TVD... :D
  • sabushenka
    Ahoj, znam super stranku na videa o tvd apod.. .chcete like? *1* *15* *3* *3* *3* at to tu zbytecne nedavam diky TAKZE LIKE! :D
    • tu stranku prosim:D
  • Však ona o téhle stránce neví,
    Světadíl jí od nás dělí.
    Proč by pak jsem jezdila?
    Možná by se po Praze vozila.
    A to silně pochybuju,
    Jeidný co potřebuju.
    Jsou nové díly deníků,
    A možná trochu poniků. :D
    Skládám tady básničku,
    protože se nudím blbečku. :D
    • *1* *15*
    • Mrs.Wesley
      Good:D
  • diariesgirl

    ...

    Jak k Nině můžu přidat film???
    • your-darling

      Re: ...

      myslím, že to udělat nejde... asi jen správce nebo tak něco... :-)
  • Je nej.
  • Pomoc

    Nevíte někdo kdy bu de díl 2x12??? *9*
    Odepište pls *3*
    • Re: Pomoc

      27.1.2011
    • mileyjoe

      Re: Pomoc

      2x12 bude 27. ledna, máš to ukázané v promu(traileru) na to... *3*
      • Re: Re: Pomoc

        mohu se zeptat na jake strance se da kouknout na dili protoze ja si to musim stahovat a tam nejsou vsechny dily
  • tak dlouho chodila s Ianem a on ji vyměnil za tu pijavici. *16* *16*
  • Je super a k**va fakt není to že někdo nemá rád Elenu neznamená že někdo nemůže mít rád Ninu. Ona nemůže za to že ten scénář co dostala se ti nelíbí ona si ho nevymyslela!!!!!
  • Jsi moje nejoblíbenější herečka :) Vždycky ti to moc sluší, chtěla bych vypadat jako ty! Jsem ti trochu podobná, ale na tebe nikdo nemáááá!!!...
    Jenom je moc škoda, že ses rozešla s Ianem, moc vám to spolu slušelo Ty a Ian jste prostě nejlepší a nejkrásnější na celém světě!!!!!!!!!!!!!!!...:*
    • Jo stoprocentně s tebou souhlasím až na jednu maličkost. Znám kamarádku která je jí dost podobná a má hodně podobnou povahu, ale jinak máš pravdu!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit