Přejít na výpis diskuzí

Noah Cyrus

OSOBNOST 17.7.2008 
423 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mam 13 a mám 168 :DD , Noah je pekná to sa musí uznať :DD *14*
    Mám ju na fb :D
  • sabushenka
    Nezaleží na vzhledu ale na tom co má človšk uvnitř a jak vidim smějete se že má jen 150 cm nebo kolik nezaleží na tomhle ale na tom že chce být jako Miley její sestra a to je dost špatné!!! kdoé souhlasí? Miley byla super ale ted není *10* a jestli chceš být jak ona si stejně sprostá jako ona!
  • ona ma 150cm a ja mam 165cm a to mi je 12let
  • Mrs.Wesley
    Tak jo:
    Noah je ta nejsobečtější nejnafoukanější holka co jsem kdy viděla.HM je to pidimidi holka jen 150 cenťáků???jak ubohé!!!mě je 13 a měřím 167 ccccc!!!a ona už měla kluka hmmmmmmm a to mu je asi 7 co????mmmmmmm....kur*a
    • ty ses blba kazdej si dela co chce ty zarlis protože si nemela kluka co??????????????????????????????????????????????????????????????? *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7*
      • kiss.miss
        Slečny, slečny...Nikdo tu na nikoho nežárlí, ani nezávidí, ani cokoliv jiného. Někdo nemá Noah rád, co je na tom špatného? Je snad Mrs.Wesley hloupá jen proto, že nepřijde Cyrusce na chut? Jestli takhle odsuzuješ každého, nebudeš to mít v životě lehké.
        Mrs. Wesley, je hezké, že máš na něco svůj názor, ale ty nádavky dle mě nejsou nutné.
  • Love007 plz plz ať je práávě takováá jako Mileyy a souhlasíím s tebou Jakube :* ale kdyz tak nejsem čech jenom o tak umím Mluvit psát std.. sem Anglyčan uz i podle mena Zak ?? _:* *8*
    • kiss.miss
      Jméno které uvádíš se když píše Zack, nebo Zac.
    • tak že za prvé: jestli bude jako Miley tak to bude prů*er! Z celé duše ti věřím že jsi angličan. Jestli jse ty angličan tak já jsem litovka a plus kdyby si byl angličan tak by si nepsala ''plz'' ale právě že plS protože please... lhář jsi vážně blbý... Měj se a doufam že se s ní s Jakubem setkáte! -Loo
  • Tě pic! je mi taky 13 narodily sme se stejne :) ale škoda že nejsi jako Moley Moha by ses my vyvotiti nahá??? si Se*y :* déž bych videl tvoji krásnou Pííííí*u *14*
    • Mrs.Wesley
      Ty jedno prase abys věděl chováš se jako naprosté idiot!!!to je jako kdyby ti ona napsala svlíkni se a ukaž péro!!!!!ty Zabedněnče!!!!!běž si lízat jinam!!!!
  • si dobra a ja te sboznuju az nato ze chces byt tvoji sestrou Miley Cyrus. *2* *3* *14* *13* *12* *16*
  • love007
    , četla jsem v BRAVU že Miley kopíruje a začíná být stejně "divoká" jako ona !!!!!!!!! ... no to tu chybělo ! *3*
  • Nechápu proč si nadáváte,každý má svůj názor. Já si o ní osobně myslím že je to jenom rozmazlený fracek ale nechci nadávat nikomu kdo ji má rád. A stejně tak kdybych ji měla ráda tak nebudu nadavat nekomu kdo ne. Na co tady asi jsou ty moznosti okomentování té osobnosti?! Abysme si nadávali jenom proto že si někdo myslí něco jiného než já ?
    • kiss.miss
      Souhlasím ve všem! Noah Cyrus se chová jak chová, přitom je to jenom dcera Billyho Raye a sestra Miley...nic světoborného nedokázala, takže ani nevím, co dělá mezi osobnostma.
  • Nechci být hnusná ale mě je 12 a mám skoro 160,každý mi ríká že jsem vysoká ale ona je trošičku menší než jsem myslela. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší