Přejít na výpis diskuzí

Noah Cyrus

OSOBNOST 17.7.2008 
423 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šte*ka :*
  • ja sem ju videla ve hannah montana jak byla natom videu to bila jeste jako miley a taky ze nemusíte tu pisat ze je oskliva ona se mi nelibi no a co ze je oskliva vy si myslite ze vy ste taky pekni kazdy je proste hezky a vám by se aspon libilo keby aj ona vám hovorila ze si oskliva a nelibi se mi radeji si to nechte pro sebe jasny?!! a neurazajte tu nikoho nepiste tu kravoviny *16* *12* *12*
  • To jsou komentáře. :D Ať jí nepouštěj k Miley, ještě jí zkazí. Noah je mužské jméno ne?, Jžš ta je tak ošklivá. Ona měla už vzah!...
    Sama Miley nechce, aby šla v jejích stopách. Neřešte pořád jaká je Miley, jak se chová, její ségru atd. Je to opravdu trapný. Štve vás to? Tak si to nechte pro sebe a nemusíte se o to hned s někým podělit. Hysterky opravdu tvl.
  • PaulaDMLoverka
    RE: prr er ejv
    No a, že měla ve 14 vztah?!? Zvláštní, že mi přijde, že ho mal skoro každý někteří i dřív. *8*
  • Až po tobě, nauč se psát kide :'D pak lez na web! :'D
  • proboha vy jste úplné děcka !
  • víš co ty renato už sklapni ! *16*
  • Si ty.. *1*
  • P*ča
  • Není její opravdová máma sova ???? Protože taková kukadla jsem nikdy neviděla. Nějak se mi zdá že když byla myley ješte v její máme , šly někam na oslavu , Miley čórla brčko a vysála z její mámy krásu. KUKUČ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ve 14 vztah? No a...
  • Tvoje sestřička už mě začíná fakt pěkně štvát! *13*
  • možnaá že to jméno připda mužské jenom takovím DE****M jako jsi ty je to užasné jmeno *14*
  • nevím čím by ji skazila Miley je ten nejlepší člověk na světě *4*
  • no to jo. miley je totiž píp
  • at jí nepouští k miley ješte jí skazí *10*
  • Vypada uplně jako Miley *8*
  • Noah bylo vždy mužské jméno, ne? *8*
  • Ježiš, ta je vážně ošklivá. Ve 14 a už měla vztah, hm..
    Zlatá Miley oproti ní!
  • Pěkná možná,ale vyrůstá z ní pěkná dračice jako je její ségra Miley! A to se mi opravdu,ale opravdu vůbec nelíbí! Miley mi bohatě stačí!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit