Přejít na výpis diskuzí

Noah Scott Ellenwood

OSOBNOST 20.3.2011 
229 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skandál

    Ať už šlo o cokoliv tak to regulérní rozhodně nebylo! Letošní Superstar se vůbec nepovedla a jde od skandálu ke skandálu. Noah měl rozhodně zůstat!
    Nejhorší superstar ze všech co byli!!!! Jen doufám,že po tomhle trapasu bude i tou poslední!!! Nova jde do háje!!!
  • mileycyruska

    Noah♥ podvod !!

    SKANDÁL ! Proč vypadl Noah Ellenwood ? Nešli odesílat hlasy, Nova a Markíza bude pokutována.. A né malou částkou. Možná ste to už slyšeli..odkaz pro více info →http://www.super.cz/clanek/45974 -vyrazeni-noaha-byl-podvod-nesly-po silat-sms-bouri-se-fanynky-supersta r.html

    http://www.topzine.cz/noah-elle nwood-vypadnul-podvodem/ já sama si mylsím že na tom kus pravdy asi bude !! ale jestli je to fakt pravda tak je asi rozsekám !! Noah byl muj největší favorit a s tolika fan by nemohl vypadnout.. *16* *14*
    • Re: Noah♥ podvod !!

      Byl to stoprocentně podvod.
    • Re: Noah♥ podvod !!

      mas totalnu pravdu! pokial sa noah nevráti , superstar klesne sledovanost lebo dost fanusiciek prstane bez noaha superstar pozerat. dokonca su uz aj peticie a dost im to ide! *1* noah sa musi vratit! *14* *16*
    • mileycyruska

      Re: Noah♥ podvod !!

      já si myslím že je to pravda !! Noah tam z nich má největší fanklub ! Ševčík měl šanci minulej rok, tak nevim co ta mdělá příjde mi bez talentu...jojo fanoušci jen se buřte !! Ševčík je blbej..podle mého názoru a ten mi nikdo neveme ;) Prostě Noah ♥ nejlepší ! :* Navždy !! S láskou
      Terka .!
      • Re: Re: Noah♥ podvod !!

        jo souhlasím s tebou moc ševčík je jenom debil co nic neumí a navíc ze sebe dělá strašnýho frajera Noah je nejlepší prostě já jsem úplný blázen já vím :-D :-D
        moc mně štve že vypad :-( ale ještě se mi líbí marti harich ale noah byl větší favorit ♥♥♥ *14*
        • Re: Re: Re: Noah♥ podvod !!

          úplně souhlasim Ševčík tam vážně nemá co dělat. Měl vypadnout... *8* Noah *14* *14* *14* *14*
          • ....

            jen bych chtěla navázat na ty pipinky tady!Ti kteří tady píší že měl vypadnout Ševčík místo Noaha,tak určitě nemáte hudební sluch!Ševčík do superstar rozhodně patří i když se vám vzhledově nelíBÍ.A než začnete tady pomlouvat petra ševčíka..tak pošlete vaši nahrávku s nějakou odzpívanou písničkou vy krávy.!A někteří tady píší že mu poslali 3 sms.tak jak je možný že vypadl.Řeknu vám to narovinu:Noahovi fandí jen takový ty zmalovaný pipinky 10-15 let.Ale dospělí mu prostě nefandili.A když mu poslali jenom hlasy ty 10-15 tak se nedivte že se jich tolik těch hlasů nepozbíralo. A už buďte zticha vy nádhery.jak milujete Noaha muck,.jste trapný stím!Aabyste furt plakali ,kyž někdo vypadne.Trapný jste!.A říkám naposledy až budete někoho dalšího ze soutěžících superstar že měl vypadnout on místo Noaha.Tak jste ty pravý facebookový krávy,pipky.Jak mají ten vypatlaný mozek!tak je to *16*
            • Re: ....

              A jako co nám tady nadáváš pí´o
              Noah vypadl podvodem a tak to prostě je ty to jen neumíš pochopit jjjoooooo možná je ten debil ševčík pro tebe ten nejlepš zpšvák ilove..
              Ale Noah je prostě nejlepší a tak to je a snaž se ty krávo to pochopit!!!!!! *16*
            • Re: ....

              Také mám ráda Noaha a nechtěla sem aby vypadnul, a také si myslím, že vypadl neprávem, jelikož nešli posílat smsky, ale NEHÁZÍM vinu na Petra Ševčíka (JE MI 15), protože vím, že je to skvělý zpěvák. Jen jsem chtěla říct, že ty asi taky moc inteligentní nebudeš, když to sem nemůžeš napsat vklidu a se zdravým rozumem. Mimochodem znám i moc dospělých kterým se Noahova show líbila a navíc ne všechny patnáctky musí být ty bláznivky co když se jim někdo líbí, tak to musí takhle dávat najevo. Toť vše *3*
          • Re: Re: Re: Re: Noah♥ podvod !!

            Ševčík zpívá luxusně, Noah neměl vypadnou protože je roztomilý a celkem dobřezpívá, měl vypadnout ten Kurc, je tak hrozně nevýraznýý...
      • mileycyruska

        Re: Re: Noah♥ podvod !!

        Ano ! pejfku !! muck ♥ je to tak Elenwoodek muj sladousek nejvetsi mucki ho lofískuju muck muck muck ♥ :* *14* *14* *14* *14*
  • stoner.jonas

    škoda mno :(

    Je velmi škoda že Noah Scott Ellenwood vypadl :( ♥♥
  • Noah♥

    Pro začátek chci říct, že nepatřím mezi ty bláznivé fanynky (je mi 15), ale vyhazování v neděli mě hodně překvapilo, mí dva nejoblíbenější zpěváci (samozdřejmě Noah♥, ale také Jerguš)vypadli. Prostě a jednoduše tihle dva mě za celou soutěž nejvíc bavili, ale myslím si, že rozhodně není správné házet Noahův vyhazov na Ševčíka, protože on je taky opravdu skvělý zpěvák, jen nás nezaujal tak jako NOAH♥, ale zato zaujal jiné lidi, kteří mu poslali hlasy tak jako každý svému oblíbencovi ... Noaha mám ráda, je mi sympatický a je všem tak jiný, že na něj nejde zapomenout, až bude mít koncert určitě na něj půjdu :) toť můj názor, tak mě za něj neodsuzujte, mě ten Váš taky nevadí ! *3*
    • ewa2012

      Re: Noah♥

      Já s tebou rozhodně SOUHLASIM!!!Ano Ševčík umí zpívat, ale Noah je lepší...No já si myslim že to bylo úrčitě zmanipulované (např...:kvůli sázení)...No jinak by (asi) Noah nevypadl.
      • Re: Re: Noah♥

        Taky si myslím, že je to neprávem, protože na netu píše spousta lidí, že jim nešli posílat smsky ... a myslím si, že by se to mělo celé prošetřit, a ikdyž ho tam nejspíš nevrátí, tak by aspon měla Nova dostat tučnou pokutu !!!
  • karolina.rezacova

    :((

    chudák Noah .. bylo to nefér .. nešlo posílat SMS a proto vypad ! .. :'( :( *9* *9*
  • <3

    Je to skvělej zpěvák a kráásnej kluk :)
    Škoda že nepostoupil :(
    Je ho škoda :(
    • p.petulkaa33

      Re: <3

      to je fakt fandila jsem mu ♥ nejlepčí jsou jak vyvalí ty svoje oči♥ proste nemel vypadnout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
      • Re: Re: <3

        nn tak úplně nesouhlasim.....Nejlepší je jeho úsměv *14*
  • :)

    ja se z nej snad zblazdnim.. je tak dokonalej! :)..mam ho skoro vsude.. .) tepata... facebook...mobil.. atd.. :) *3*
  • wauworld

    je boží...

    ....a věří v boha a sám řekl,že když vypadne tak s ním má bůh jiné plány..ale já si bohužel myslím že vypadl jen kvůli národnosti !!! *8* Kurc měl méně hlasů a bylo to zmanipulované !! *8*
    • Re: je boží...

      Asi tak nějak! *5* *5* *5*
  • wwekanellis

    :(

    Od včerejška se na SS nedívam :( Nemá to smysl bez toho nej :(
  • kerol281

    Je to hrozné :'(

    Cely večer jsem probrečela....bylo mi to strašně líto že Noah vypadl...Je prostě NEJ zpěvák :)
    • Re: Je to hrozné :'(

      jo je to nejhoršíí Noach je nej nej nej zpěvAK na svete nešli mu posílat hlasy ja jsem nechtela aby vypadl furt posloucham jeho píšničky on byl nej :( :(
      • Re: Re: Je to hrozné :'(

        ja taky....no hlavně tu jejich společnou Uptown girl...proč zrovna onn............. *8*
    • Re: Je to hrozné :'(

      chtelo by to aby se vratil dalsi rok!!! a ja blba mu poslala jen jeden hlas!!! no predtim jeste jeden, ale to bylo jine vyrazovani!!! MILIJU HO!!! Chte bych ho na zivo videt!!! *14* *14*
      • stoner.jonas

        Re: Re: Je to hrozné :'(

        Ae oni jak ho vyhodili tak on říkal že příjde příští rok jupííí ♥♥*4*
        • anys.roxy

          Re: Re: Re: Je to hrozné :'(

          na jedný stránce nevím na jaký,ale byl s nimi rozhovor (s anetkou,alex jergušem a noah) tak se někdo ptal jestli půjde do další superstar a jednoduše odepsal: ne ... takže nepůjde ale on žádnou superstar nepotřebuje prosadí se i tak,jen mu to třeba pomohlo aby si zvykl na větší podium a na první krůčky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší