Přejít na výpis diskuzí

Noah Wyle

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • p.petulkaa33

    božíííí

    patří mezi moje nejoblíbenejsí herce *14* *14*
  • superrrrrrrrrrrr

    je hustejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *15* *14* *14* *14* *1* *3* *4* *4* *4*
  • ahojky!!!

    Je fakt bbbooožžžžžžžžžžžžíí
  • Knihovník Carsen

    Neznám ho moc dobře,ale líbí se m filmy s ním.Je to sympaták a fine herec.Přeju mu hodně štěstí!
  • dadiqa

    Noah

    taaakze neopisatelny herec proste uzas nemam k nemu slov :D moj naj naj naj herec na svete *3* *3* a hej je zenaty *9*
    • Re: Noah

      Víš co a koho to zajímá že je ženatej . Tak je a co já ho třeba mám ráda z nějakých filmů ale tečka no nic . Je to blbost když to tak napíšeš zní to jako kdybys se za něj provdala
  • boreček

    Je strašně krásnej nevíte jestli je ženatej?
  • krásnej

    Fakt mocinky krásnej mužskej!!! *14* *14* *14*
  • je nádhernej

    ve filmu Flynn Carsen se mi moc líbil
    • zuzik-depp
      Hmm.... Ve filmu Flynn Carsen byl moc hezkej.... Zrovna před chvílí jsem se dodívala na 2. díl - Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna. Viděla jsem to nijmín 50x, ale když on je tam tak úžasnej.... *14* *14* Johnnyho Deppa u mě sice nepřekoná, ale i tak je moooooooooooooooooooooooc úžasnej *3* *14* *14* *14* *14*
  • Jaktože jsem o něm dodnes nevěděla?

    Konečně zas jeden krásnej, sexy, vtipnej,přirozenej kluk. Viděla jsem ho poprvé tento týden v TV v Honbě za kopím osudu a úplně mě ohromil. Nemohla jsem od něj odtrhnout zrak, což se mi často nestává.Jaktože má tak málo fanynek?!?
  • k sežrání...

    je prostě borec a ještě k tomu sladkej!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit