Přejít na výpis diskuzí

Nora Fridrichová

OSOBNOST 15.12.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle paní nemá ve veřejnoprávní televizi co dělat.
  • Paní Fridrichová,vadí vám jak se prezident vyjádřil o Pussy.Ale vůbec vám nevadilo ,že souložily v muzeu a ještě ve vysokém stupni těhotenství.Tak jak je nazvat kur.y....Je vidět jak jste v ČT objektivní.. *1* *1*
  • Honem zostudit ČSSD

    Dnes v 168 hod.jste předvedli,jak novináři manipulují s veřejností.Honem taky levici ukázat,jako podvodníky když už to prasklo na Bendu a spol z ODS,a těch je mraky.Předveďte své třeba soukromí,rozvody a sviňárničky z novinářské branže,kolik kdo bere za ovlivňování lidí a pod.Do třeba Vondráčkové se navážet umíte,ale Vaše špína je tabu,chudáci!!
  • Pořad na ČT2 dne 1.2. cca ve 13:45 hodin.

    Vážená madam,dovoluji si Vám sdělit,že od jisté doby jsem přestal sledovat Váš pořad "168 hodin".Důvodem bylo to,že jsem zjistil,že ve svých příspěvcích zaujímáte vyloženě pravicové postoje a hodnocení stavu zejména naší politické scény.Podle mého názoru jako redaktorka veřejnoprávní TV by jste se měla tohoto způsobu moderování vyvarovat.
    S pozdravem a s přáním hezkého dne se sluncem v duši
    Ing. Jan Mahďák
    PS:Mám několik rodinných příslušníků,spolužáků a přátel v USA.Tam když Vás někdo pozve na večeři tak Vám poskytne drink a potom se jde do restaurace!Podle mě jste neuvedla správnou informaci.To Vaše tvrzení snad platí pro západní země Evropy!
    • Re: Pořad na ČT2 dne 1.2. cca ve 13:45 hodin.

      Vážený pane Inženýre, trošku slušnosti.
      Děkuji *16*
      • Re: Re: Pořad na ČT2 dne 1.2. cca ve 13:45 hodin.

        Vážený pane můžete mi prozradit co je na mém příspěvku neslušného?Přiznávám pouze to,že není servilní to se Vám možná nelíbí! *5*
  • Paní Fridrichová,

    Váš program 168 je už pouze nenávist vůči vládě a panu Babišovi, kritika, z Vaší strany nic konstruktivního, výroky vytržené z kontextu, kvalita Vašich reportáží je 0. Už se to nedá sledovat,hrůza.


  • Paní Fridrichová,

    Váš program 168 je už pouze nenávist vůči vládě a panu Babišovi, kritika, z Vaší strany nic konstruktivního, výroky vytržené z kontextu, kvalita Vašich reportáží je 0. Už se to nedá sledovat,hrůza.


  • Málokdo má ve veřejnoprávní televizi takové oprávnění být jako Paní Nora Frydrychová. Děláte svoji práci skvěle.
    Děkuji Vám za ní.
  • pani Noro moc vam to slusi jste kocka
  • jste sexi nevahal bych ani minutu
  • Vážená paní Noro,
    mám velkou radost, že máte holčičku. Přeji Vám i Vašemu partnerovi, aby se stala vaší šťastnou hvězdou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit