Přejít na výpis diskuzí

Novak Djokovič

OSOBNOST 7.11.2007 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rocerka

    Djoko

    Prostě Nole je skvělej je největčí borec na světě na stejný urovni je jen Rafa *3*
    • wauworld

      Re: Djoko

      Rafa toho dokázal mnohem víc tak se uklidni !
  • marmeladalada

    Nesportovní chování !!!

    Čachry že budehrát a pak nehrál a naopak ! A jako vrchol nahrané zranění ! Postup do finále Davis Cupu za takovou cenu je ostuda !!!!! *8*
  • jupí!!!!

    JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Ó!!!!! Vyhrál Australian open!!!!To je borec!!!!Největší!!!Jen tak dál! *15* Má na to, aby všechny porazil a stal se do roku světovou jedničkou!!!! *5*
  • 000

    nevim co je na něm super,to zranění při davis cupu bylo nahraný jak něco,jestli si tímhle stylem chtěl něco dokázat tak fakt nevim co.A nechápu co je na něm tak obdïvuhodnýho. Kam se hrabe na nadala nedo na federa.Jenom další co se snaží být dobrý. To už bych to teda radši přál Berdychovi než jemu!!!
    • Re: 000

      STOUPÁ TADY V NÁVŠTĚVNOSTI,PŘITOM JEN SIMULUJE ! *8*
      • Re: Re: 000

        TO TEDA PŘEJ BERDYCHOVI,BERDYCH JE ČECH ! A NEVIM PROČ KAŽDEJ BERDYCHA NESNÁŠÍ ? *7*
        • Re: Re: Re: 000

          Jak každý Berdycha nesnáší?!? Vždyť je náš *16* *10*
  • dotaz

    nevíte někdo,proč se rozešli s ivanovičovou???né,že by mi to vadilo *7* ...alespoň je k mání,ale celkem by mě to dost zajímalo... *5* *14*
    • Re: dotaz

      rozešli? ty myslim že ani spolu nikdy nechodili, četla sem že mel neco s sharapovou ale o ane sem četla že s někym prave ted chodi....nvm ale novak to neni je to prej nejakej bohac nvm *15* *13*
      • Re: Re: dotaz

        oni spolu chodili,ale už je to dýl..tedď má nějakou modelku *4*
        • Re: Re: Re: dotaz

          no něco sem na netu četla, ale jak to vypadá psalo se že spolu chodili/v tý době chodí, ale já sem četla, jak se k tomu novak vyjadřoval, že sou prý jen přátelé, já sem viděla několik fotek jak s nějakou jinou holkou, nvm jestli to byla modelka, jednu sem dokonce viděla jak si dávají pusu po tom, jak někoho Novak porazil....o Šarapovce se taky psalo že něco má s Novakem, ale nakonec z toho nic nebylo... *3* *1*
  • lalipop

    o,novak...

    ...merci,! *15*
  • Novak

    Doporučuju www.youtube.com , najet na Djokovic a najít si videa kdy napodobuje Sharapovou, Nadala, nebo v šatně i další tenisty. Fakt dost dobrý !!!! *1*
  • jj

    Ahojky je to super hráč!!! Je moc hezkej a tenis hraje fakt výborněěěě!! *8* *14* *14*
  • video

    Novak mi byl vždycky sympatický =-)a to video je naprosto úžasné, jsem měla problém abych nespadla smíchem pod stůl.... *1*
  • Happy Birthday

    Všechno nej zlato!! :-* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit