Přejít na výpis diskuzí

Oleg Děripaska

OSOBNOST 13.2.2007 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mr. Oleg Děripaska, let metell you wrote letter. I am deaf since birth, I´m 51 years and I am from Cologne. I am participating in the project Czech Republic Slovakia´s suecess (fy FranklinCovey) and my dream is to build the first Guest House Home for Deaf Seniors. I´m doing my project, which will be the first, strictly designed for the deaf on the elderly, the history of the Czech Republic. Such projects are avoilable only in foreign countries such as Holland, etc. Why can not we be the first competitive country with a "fabulous" house for deaf grandmothers and grandfathers?
  I would like to make sure that you turn to for help in finding a solid investor and sponsor the purchase of land and construction of a boarding house home for deaf seniors in Prague. I wanted very much to our retirees new architecturally interesting building with modern equipment, special compensation.
  If you have it your situation allows, please, take me today to an e-mail: DOMOV.NESLYSICI@seznam.cz

  Thank you for your understanding
 • potrebuji pomoc

  dobry den,prosim Vas touto cestou o pomoc¨¨financni...jsme rodina se dvema detmi a treti cekame za mesic,,prisel jsem o praci,,a tady na nasem okrese nemuzu nic najit.Jsem zoufali,nechci aby treba deti skoncili nekde jinde,ponevadz platime najemne a pritelkyne bere pouze materskou a to tu kratsi 3,800tp je cely nas prijem..prosim pomozte dekuji cislo uctu 2100147025-2010,opravdu nam pomuze jaka koliv castka a budeme za ni moc vdecni,sbad se najde nekdo kdo chape jaka je dnesni situace slabsich rodin.
 • poskytnutí investice pro podnikání

  Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
 • pekne

  no tak veľmi pekne a zrozumiteľne spracovaný životopis,som rada pretože už som čítala tri a tento je najlepší-dakujem autorovi:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit