Přejít na výpis diskuzí

Olga Blechová

OSOBNOST 19.6.2009 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný den přeji paní Olgo Blechová,

    písničky Waldemara Matušky a Vás jsou nádherné. Nejraději mám Láska je lék a Žít, jen žít a samozřejmě i Eldorádo. všechny tři mám ve svých písničkách. Zahraniční zpěváky nemusím. Mám ráda české. Nedívám se na soukromí svých oblíbených umělců. Dívám se na jejich výkony. Vy jste vyjímka, moc jsem Vám přála s Waldemarem Matuškou, byli jste pěkný pár. Vaše fanynka Stanka 29 *4* *14* *5*
  • Dobrý den,ráda bych sehnala pro svoji maminku knihu,kterou jste dopsala po Waldovi.Bohužel nevím ani název této publikace.Pokud by jste byla tak hodná a napsala alspon název,byla bych Vám velice vděčná.
    mockrát děkuji Pikešová
  • Dobrý den,


    už nejdete přehrát v komnatě?!
    Asi aby se mi něco nespustilo.
    Kde Vás mám? VW

    *14* *14* *14*
  • Olinko

    Hlava mně to nebere,chci písničku - Za klobouk si vrásky dej a Vy,která nejste až tak na výši popu s tím děláte takové...Walda byl pan zpěvák na rozdíl od Vás a jeho písničky se dají stáhnout,no vydělávat se musí,že?? *5*
    • Re: Olinko

      IVO!
      OLINKA JE VDOVA PO WALDOVI !!!CHTĚLO BY TO OD VÁS TROCHU ÚCTY, ALE TO VY ASI NEVÍTE CO TO JE! JEN TAK PRO PŘIPOMENUTÍ-VY BYSTE NAŠLA ODVAHU JAKO OLINKA S WALDOU K EMIGRACI? *13* *3* *8* *8* *8* *3* *13* *9* *5*
    • Re: Olinko

      A není to o tom, že písničky Olinky nikdo nevydal na Cd a tudíž se těžko převáděj na MP3 a tak je prostě na web nikdo nedává, zatímco Waldovy ano (ilegálně)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit