Přejít na výpis diskuzí

Olga Menzelová

OSOBNOST 15.5.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebudu se radeji vyjadřovat k diskuzim ohledne nevery a dalším vecem ve kterých tato trojice lita - toto se deje lidem v jakekoli vrstve. Ja bych zde pouze napsala to, ze bych sem tuto zenu absolutne nedavala, protože toto není celebrita :). Jestli se ale stane clovek celebritou tim, ze si vezme jednu celebritu a s druhou celebritou si nap..a dite, tak pardon :)
  • jirkakratas

    Olga Menzelová

    Tak si tak říkám, jestli Olga Menzelová má vůbec na tomto webu své místo. Dle mého názoru na tento web patří ty osobnosti, které v životě něco dokázaly. Ale co tato dáma dokázala? Známou se stala akorát tím, že se provdala za známého režiséra a pak se o ní začalo psát, že se kurví s jiným známým režisérem. Jména si jistě každý doplní sám.
    • Re: Olga Menzelová

      Milý pane,
      určitě dokázala více než jen to co uvádíte a dokonce asi i více než jste dokázal vy. Chce to jen sledovat, co se u nás děje. Příjemné podzimní dny plné činnosti. Mám pro Vás tip - můžete ještě třeba dělat zvířátka z kaštanů.... Pa pa
      • Reakce typu "co jste dokázali vy" naprosto MILUJU. Jen houšť. Je to sice anonymní a každý si tu může vylít své zahořklé srdce, ale i vy střílíte do anonymního davu. Jdu teď přemýšlet, copak jsem asi za svůj život dokázala já...
  • šárka.co jste dokázala.vi.taky asi lovíte že.
  • A nejlepší jsou kecy, jak paní Magda vypráví, že by jí nemanželské dítě jejího muže nevadilo. (nebo to možná psal někdo jiný). Takovýhle velkohubý názory mám vážně nejradši. Zřejmě tu bolest nikdy nezažila a tady dělá mistryni světa, která spolkla všechnu moudrost světa a všemu rozumí a přitom neví nic.
  • Olinko, ty můžeš být ráda, že jsi ze všeho vyvázla se zdravou kůží a že ti pan Menzel, výborný režisér a jak se zdá,tak i velice shovívavý a tolerantní člověk, nerozbil tu tvoji držtičku.
  • Olga - holka pro všechny. Jak může z kurvení dělat cnost? Obyčejná zlatokopka.

  • možná by se Honza s Maruškou mohli naučit nejdříve českou gramatiku, napsat .... "vi" a "vychitralou" tak to je vážení na návrat do základní školy a opakovat 3. třídu
    Poté, pak soudit ostatní.
  • Btw, myslím si, že na tomhle webu taky nemáš co pohledávat.
  • polemizujete byla to nevěra nebyla to nevěra. jasné že byla, ale je to jejich život a její biologické hodiny a pokud chtěla mimko proč, ne?.
  • Tady píše plno debílků, co nevědí o životě lautr nic, ovšem nemohou za to, protože je osud neobdaroval tím, zažít něco mimořádného.
    Paní Olga má jistě své kvality, jinak by se do ní nezamilovali hned dva vyjímeční muži. Pan manžel je určitě rád, že má možnost vychovávat krásnou dcerušku, kterou mu jeho žena porodila a zařídila tím oživení vztahu a důkaz, že tito lidé opravdu k sobě patří a že se mají moc rádi a váží si sebe navzájem. Zažívají úplně jinou podobu vztahu, než jsou schopni přízemní debílci kdy pochopit. Já osobně si myslím, že jim může každý závidět, že zvládli náročnou a povznášející životní zkoušku a mohou si užívat opravdové lásky. :-) Hodně štěstí jim přeji.
    A těm blbům tady, aby měli v životě takové starosti, že by se přestali starat a rýpat do jiných životů.
    • Nechápu, jak takové "životní štěstí" může někoho naplňovat.
    • A taky nechápu, o jaké "opravdové lásce" to tady hovoříte, Menzelová to táhne se dvěma chlapy najednou a to paní není žádná opravdová láska. Víte vy vůbec něco o životě,že ji takhle bráníte? Nebo jste nejspíš stejná jako Olina. To by pasovalo. V tom případě je mi vás líto a přeji vám lepší život.
      • Jsem ráda, že píšete eisnhei. :-))
        Zrovna před pár dny jsem četla, že Menzelovi kápli božskou. Pan Menzel děti mít nemoh, avšak své ženě nechtěl upřít mateřství. Proto to tedy vyřešili tímto způsobem, já myslím že dobře, nezlobte se. :-))
        Něco takového jsem tušila. Já už jsem čtyřicátnice, něco už jsem zažila.
        Ale Vám to neberu, každý máme jiné hodnoty. V sobotu byl s nima krásný dokument, škoda že jste nekoukala, jsou velice šťastní. Museli si projít peklem, Olgu každej odsuzoval a pomlouval.
        • No, je to trochu zvláštní. Pokud pan Menzel nemůže mít děti, tak nerozumím, proč Olina tak dlouho tajila, že to dítě není jeho. Proč asi se to provalilo až po delší době? Tenhle případ sice znám jen z internetu, informace můžou být zkreslené. Spíš si myslím, že se to teď snaží zaobalit do nějakého líbivého formátu. Je to jejich věc, já tomu ale moc nevěřím. Pan Menzel se asi stydí za svoji nevěrnou ženu a snaží se jí krýt. A že to vyřešili tímhle způsobem? Existují lepší metody, než poslat ženskou do postele s jiným. Např. adopce.
          PS: Vy byste poslala dobrovolně z lásky svého manžela do postele za jinou, aby jí udělal dítě, které byste potom mohla vychovávat?
          • Když by to bylo nutné? *4* Já bych proto mít dítě udělala cokoliv.
            Kdyby ta dotyčná byla na úrovni a s výrazným myšlenkovým rozsahem, tak určitě. *3*
    • Aha, tak vy slušným lidem nadáváte do blbů a debílků a promiskuitní lidi jsou ti nejlepší.. No děkuji za novou životní filosofii. Nevím, jak by bylo vám, kdyby vás váš manžel podvedl, upletl dítě a pak vám to řekl. Pan Menzel je skutku výborný člověk, obdivuji ho,protože znám chlapi, kteří ženské za tohle rozbili hubu tak,že skončila v nemocnici. V našem kraji se tomu říká nevěra. Pardon, já zapomněla, že promiskuita je strašně "in" a věrný člověk, který se řídí slušnými zásadami, je out, nezajímavý a všem k smíchu. Je mi vás docela líto paní. A nenavážejte se prosím do našich životů, vy o našich životech víte kulový a vsadím se, že tady každý má zajímavější život než promiskuitní paní Olga, které není co závidět, jak vy tady píšete. Do mě se taky zamilovali hned 3 chlapi najednou a nemusela jsem kvůli tomu spát s každým z nich,protože si uvědomuji svojí úroveň a mám určitou sebeúctu. To jsou pojmy, které vám asi nic neříkají. Manželé Menzelovi zvládli tuto zkoušku nikoliv díky nevěrné Olze,ale díky bezmezné shovívavosti a toleranci pana Menzela. Pokud vím, tak ona to s Brabcem neukončila a lítá mezi dvěmi chlapi najednou. No, když jí to baví. Já toho o životě, milá paní, vím daleko víc než si myslíte a to nemusím souložit s každým chlapem, který na mě udělá oči. Pak, kdo je přízemní debílek, viďte. Já jim nic nezávidím, určitě panu Menzelovi nezávidím nevěrnou manželku a přeji mu, aby si našel ženu,která si ho bude vážit ve všech směrech. On si to zaslouží.
      • Ale kdyby paní Olga nelítala s Brabcem, tak by nikdy neměli dceru, rozumíte. :-)) Pan Menzel děti nechtěl a teď tu krásu poznal, rozumíte?
        To je to nádherný.
        A proč myslíte, že je Olga nevěrná? Třeba má s panem Menzelem pouze platonický vztah. Proboha, trošičku se povzneste. :-))
        • Víte, já na rozdíl od vás vnímám ten podraz a tu špínu, kterou vy se tady snažíte obrátit na něco "nádherného a dokonalého". Pan Menzel je třeba rád, že má dceru, ale já myslím, že to musí být vážně na nic, když svému protějšku už nemůžete důvěřovat. No prostě ve zkratce, já jim ten milostný trojúhelník nezávidím a nikdy závidět nebudu.
        • Jak koukám, tak máte na život asi trochu jiný pohled. Nevím, jestli jste vdaná nebo ne, ale zkuste si představit, jak by vám bylo, kdyby vám manžel řekl,že má bokovku a s ní dítě. Víte, já vdaná nejsem,ale i tak si dovedu představit, jaká to musí být rána, když vás zradí někdo, koho milujete. A myslím si, že každý normální člověk mi musí dát za pravdu. Že pan Menzel tu holčičku přijal za vlastní je od něj obrovská velkorysost, protože jiný člověk by se okamžitě rozvedl a ani se nedivím.
          Nezlobte se, ale váš názor mi přijde dost laciný a povrchní, jako kdybyste netoužila po něčem hlubším a opravdovějším a stačila vám k životu jednoduchost a laxnost. Já bych o takový život tedy nestála a kdyby mě tohle mělo někdy potkat, tak bych radši zůstala svobodná.
        • Paní Magdo, nemějte péči, já jsem "povznesená" víc než dost. Jak vím, že byla Olina nevěrná? No velmi jednoduše. Ona si pana Menzela vzala za manžela a dítě má s jiným. No víte, 30 mi ještě nebylo, ale i tak dokážu pochopit, že tohle je jasná manželská nevěra, i pokud by měli pouze platonický vztah. Můj zdravý rozum mi to říká. Když podle vás tohle není nevěra, tak co tedy je nevěra? Nějak vám nerozumím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit