Přejít na výpis diskuzí

Oliver Sykes

OSOBNOST 17.7.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oli je nejlepší:333nejhezčí prostě užasnej :3
    *14* *14*
  • Fuj to zas bude nějaký feťák *7*
    • Louisa
      Ach. Tá dnešná spoločnosť. Nechápem ju. Ľudia buď zbadajú, že nejaký človek spieva vlástnym štýlom a videoklip je úplné odlišných od týpických a hneď na to povie: "Bože, to čo je za feťaká?" Aký ma na to dôvod? Proste si stojí za svojím a je sám sebou. A potom, mne rodičia nadávajú že kritizujem ľudí a pritom ich nepoznám, keď oní mi nadávajú na dnešné kapely, čo sú úplné číste od drog a vôbec k ním neťahjú iba sú metalisty a trochu potetovaný, že sú pod vplyvom drog a ich texty pesničiek sú len vyjavom.Hľúposť! Tak potom nehc oní si ich trochu čeknú a potom komentuje.
      Preto ľudia, ak sa vám niekto nezdá : 1. Myslíte si o ňom čo chcete , ale nekomentujte ho , dokým si ho nečeknete a celého nepreverte.
      2.Ak ma i svoje blbé stránky, tak nech ich ma. Ale čo sa mate vy do nich stárať? Ste vy na ňom mieste? Ste jeho rodina alebo blízky? NIe , nie ste! Tak ho nechájt tak a nedávajte negatívne komentáre! Slúží pre fanúšikov a ich komuníkaciu! Alebo už oprávu informácíi v profile!

      3. Ak ide o Olivera, tak nemáš právdu. Nefetuje!
      Louisa. *3*
    • Oli není feťák._.
    • Jsi hloupá! *4*
    • Chcípni na rakovinu řitě! *7*
    • (Klárka)Ty jsi pí*a -_- . Když ani nevíš kdo to je tak ho nekomentuj Prosím ^.^ ...
    • neurážej ho když ho neznáš!! feťák seš akorát ty
    • A ty budes zase nejaka mokra Belieberka.
    • FEŤÁK? zajímavé jak dnešní společnost lidí soudí na první pohled .... FEŤÁK :D jako že je potetovanej ? než sem začneš psát sračkyy o člověku o kterým nic nevíš ..tak si nejdříce vyhledej informace :) prober se :D *1*
    • Ale hovn* ty si feťák..... jestli se ti nelíbí tak si di poslouchat něco jinýho :*
    • Ježiši -.- Tak to tu nekomentuj , když i Oli tak moc vadí =.= Pro mě je to největší borec :) ... Doufám , že zase brzy přijedou *14*
    • nie je to fetak!!!! omg -_- za to že je potetovany?! nefajči, nehuli -_- omh... !!
    • A ty na čem jedeš?
    • Spíš ty jsi na fetu
    • Ty vole ty se neozejvej, nebo po tobě skočim!!! Neznáš, nemluv! nebo si tě najdu! *10*
    • ty jsi kráva, očividně vůbec netušíš kdo to je!
  • Olííí nejlepší OO.ooo:pp
  • AAA.. oly.. A JA SA NEPREBERIEM!!!! je celý moj! :D :***
    • špatně ! můj ! *1* *16* *14* *3* *8*
  • Holky,proberte se... *8*
  • martinka4

    I ♥ Oli sykes :d..on je nejkrajší borec na svetee ♥♥♥ :D
  • ywett

    Olii

    Olii xD uplně mrtě nádhernej *14* a strašně suprovej xD a ty jeho snakebite *15* xD aww xD no prostě skvěleej :) a BMTH taky skvělíí
    • vivien12

      Re: Olii

      mocinqi miwuju! *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit