Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší jsi prostě ve filmu co ta holka chce *14*
    předchvílí jsem ho viděla na nově asi po 150tý
    božíííí
  • Hello!!! You're too nice actor. I really like the film What a Girl Wants?
    *14* *14* *3* A look nice with Amanda (Daphne) *14* *4* And I love youuuuuu.
  • hej sice vas Obě neznám ale nechápu prOč ji urážíš..?? to ste tak anivni nebo co ..?? mylsíte si že by zněkym zvás chodil..??? je to herec proboha..?? .... Tahle liga lidí si yvbíra celebrity a ne Obyčejný lidi jako jsme my...!!..:)... a navííc je mu 34 nebo kolik..:) prober se holka a neurážej Ostatní jen kuli tomu že řekla svůj nazor..!! kolik vam proboha je..?? jo je nadherenej a hodně ale uvedomte si že na takoví kluky mi prostě nemáme..!!!!
  • Všechno nej k narozeninám *3* *3*
  • Mám ráda filmy ve který ch hraješ.. jsi v nich úžasný Happy birthday :) :*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší *14* *14* *14* *14*
  • Moc rada koukam na tvy filmy a libi se mi jak hrajes na nejaky hudebni nastroj,a taky se mi libis :) ;) ;)
  • To si děláš srandu. S nějakou ubohou prodejnou d**kou na 100% chodit nebude *16*
  • Moc se mi líbí ty tvoje vla si ve filmu Nikdy to nevzdáve Chceš semnou chodit
  • Happy Birthday *3* *1*
  • kirushka97
    vŠECHNO NEJLEPŠÍ !!! *14* *14* *14*
  • loves *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je úžasnej škoda že jsem češka chtěla bych ho poznat je super a ty jeho písničky o můj bože je sexy i když už mu je 32 :/ :) ale má pořád ten svůj kukuč KRÁSNEJ :D a ve filmu CO TA HOLKA CHCE ty jo super film a s tou holkou by se k sobe i hodily v tej době je úžasnej je tolik slov co o něm říct jak je úžasnej ale to bych tu seděla asi hodně dlouho :D je nej nejlepší v tom filmu byl konec :D Miluju ho ! :D *14*
  • Happy Brithday Oliver *14* *14* *14* *3*
  • Ahoj všem,
    prosímvás, kde bych se mohl podívat na nějaké současné fotky Olivera Jamese? Nikde bohužel nemůžu žádné nové fotky najít. Trochu mi připadá jakoby se po něm od těch dob jeho teenageroských filmů slehla zem :-(. Škoda.
    Neví někdo, co teď dělá, jestli netočí netočí nějakýfilm...atd.
  • nejjj vííc tě miluji jseš strašně krásný škoda ze bydlím v čechách hned bych po tobje šla a taky škoda ze ti je 31 posílám moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Oli

    Taky nazpíval písničku"You´re one in a milion." Pěkná!
  • KLUK?

    Krásnej je,bohužel bych neřekla,že je to ještě kluk,je z něho velmi velmi pohledný chlap.Tohle tady jsou všechno staré fotky,viděl někdo jeho fotky ze současnosti?Já ano,pořád je šikovnej,ale je vidět,že od dob filmu "Copak ta holka chce,"přece jen uběhla nějaká doba a i on stárne,přesto že pořád vypadá jako kluk a v jeho očích ty šibalské čertíky,to jen potvrzují. *14*
  • latoyajackson

    oliver

    krasnejsi kluk neni je fakt nadhernej !!!
  • opožděně,ale přec..

    Všechno nejlepší,Olivere!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit