Přejít na výpis diskuzí

Olivia Holt

OSOBNOST 23.7.2012 
318 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dobrý že máte svůj názor ale nemusíte hned psát špatný komentáře o tom že se vám někdo nelíbí....stejně byste v reálu za tou osobou nešli a neřekli: I HATE YOU!!!BLÉÉÉÉÉ I AM SICK OF YOU nebo podobně.Já si myslím že je v pohodě.Když se vám ta osoba nelíbí tak sem prostě nepište,...stejně to nikoho kromě vás nezajímá...
  • Mne se Olivia Holt strašne líbi. *15* *15* *15* *15* *15* *14* *3* *3* *1*
  • Asi takhle to sere asi každýho. Oni totiž ty s prominutím naivní kravičky jen žárlí protože jí nesahají ani po paty.

    A pro ty co kritizujete - nejdřív se zaměřte sami na sebe a pak kritizujte ostatní a laskavě s tím nezatěžujte nás fanoušky a vyserte se na psaní takových sraček jako že neumí hrát (když to není pravda) atd. Nejdřív bych chtěl vidět vás jak by vám to šlo takže se zklidněte a kritizujte sami sebe jasný.
    *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • pravda.. *16* *16* ona je skvelá má talent a vy jej len závidíte *3*
    • hele já umim hrát na kytaru a umim gymnastiku
  • Sísí co si o sobě myslíš že jsi nějaká hvězda třeba jako Olivia to asi těžko sklidni cse ty nejseš ani ze třetiny tak dobrá jako ona určitě ne tak sem nepiš takový pi****** jo sice tady tvrdíš že umíš hrát na kytaru a chodíš do gymnastiky ale jestli to nevíš Olivia taky chodí do gymnastiky a určitě je stokrát lepší než ty Olivia je užasná,talentovaná,pěkná a jak tady čtu ty asi taková nejseš možná ty si myslíš že jo ale myslím že skoro všichni co tady píšou ty komentáře tak si myslím že se mnou budou souhlasit! *5*
    • to ti tak věřim! zpívat a hrát umí každej ale gymnastiku asi těžko dělá když o tom nikde není ani zmínka! já mám doma sedm zlatejch medailí ze závodů gymnastiku dělám od svých dvou let! a dřu celej svůj život tak mě tady nepoučuj že je nějaká olivia talentovaná když oproti mně umí nic!
      • sisi ty jsi fakt uboha pic...nevim na co si tady hrajes ze jsi lepsi v gymnastice nez ona ze jsi ve vsem lepsi to ti tady urcite vsichi veri kdyby olivie byla tak spatna tak by oni nikdo nevedel ona je slavna myslis si ze kdyby byla spatna ze bude slavna ne kdyz tak rikaz ze jsi dobra lepsi nez ona tak proc jsme o tobe nikdy nesliseli olivie je talentovana ale jestli ty povazujes kotoul za talent tak ja jsem anezka ceska si uplne blb... Ty hrozna kdyz ji nemas rada tak to sem nepis a vypadni z jejiho fanklubu nas tady nikoho ty nezajimas a kdyz se budes chovat takhle tak jednou bude tvoje povolani tenecnice u tyce jestli myslis ze je to gymnastika tak jdi do prde....
        • jak to můžeš říct každý má na něco talent jo a olivia fakt v gymnastice není nejlepší jo je v ní dobrá tak se koukni na mistri světa
      • jo a teda taky nevim jestli chodí na gymnastyku ale v nějákejch těch videích tam něco takovýho je no ale stejně umí karate *7* *7* *7*
      • jo a stejně ted' skoro každej zpívá na plejbek *7* *7* *7*
    • to jsou přesně má slova taky mě s tím se**
    • já nechodím do gimnastiky a učím se to doma s mojí sestrou.
  • sísí už sem nepiš tvoje debilní keci!!!! *16*
    Olivia je prostě nejlepšíí *14* *14*
    A krásně zpíva (dívka vs mostrum) *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *2* *15* *3* *14* *14* *2* *2* *2*
  • myslí si jak sou cool ale sou spíš trapný *16* *16* *16* *16* *16*
  • Rocky a sísí vy čůzy jedny jděte do Pr**le krávy pitomí *11* *11* *11* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13* *13* *11*
    • a mimochodem ty seš pí.a a nech mě bejt nestarej se o mě jasný
    • ty seš blbá ty di do pr... a nech mě na pokoji a ty seš čůza ne já
  • podle mě má skvělej hlas a vypadá skvěle líbí se mi jak se oblíká taky dělám gymnastiku:) motivovala mě :) dík liv a ten kdo ji nemá rád tak ať neleze na její stránku:) ne? já taky nemám ráda miley cyrus ale neurážim jí a nelezu na její stránku. Navíc ji nikdo z vás doopravdy nezná takžee nevíš jestli je namyšlená *16* *16* *11* *8* *9* *13*
    • přesně taky nemám ráda milay sairus
    • nahodou Liv znam ve skutecnosti dobre doopravdy ji znam dobre a Lea taky vlastne na Lea mam i facebook a pisu si snim a o obouch mam i autogramy s fotkou jinak napiste na muj email kimberlycrawford@seznam.cz
      jinak se kouknete na muj web : http://kickin-it7.webnode.cz
      s láskou Kim Crawford :) *3*
  • kdyš se vam nelibí tak proč sem na její stranku lezete blbci chtela bych videt jak za ní dolezete a řeknete ty seš blbá vubec neumíš hrat ani zpívat až to udeláte tak mi napiste idioti *3*
  • miluju oliviu holt a lea howarda. *14* *3* *1* *2* *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit