Přejít na výpis diskuzí

Olivie Žižková

OSOBNOST 6.8.2007 19:42
  6 příspěvků

Olivie se narodila v Náchodě.Od malinka vyhrávala všechny pěvecké soutěže ,převážně s písněmi Darinky Rolincové. Od roku 2001 žije Olivie v Praze se svým manželem hudebníkem J.Žižkou.Jeden z jejich hlavních projektů je pořad "Darinka Rolincová - Revival," se kterým úspěšně vystupují hlavně na Slovensku. Olivie je také herečka a nedávno si zahrála malou roli v nové české komedii Milana Šteindlera " O Život". Je velice žádaná fotomodelka a fotí hlavně v zahraničí.V roce 2001 se stala vítězkou TV soutěže Prima "Královna Carusoshow" a poté ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veru
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • I když to není umělecký skvost, je to především od srdce a hlavně si to myslí a obává se toho 90% obyvatel. Ono je někdy lepší písnička od srdce než hit stokrát propagovaný a úplný blábol.
  • Bejvalá proztituka co se zviditelnuje pres mrtvoly *16*
  • Paní Olga Žižková alias Olivie,jméno které jí vybral její manžel. Měl jsem tu čest být s ní v kontaktu. Je to čistě můj názor, ale ta paní nic nedokázala akorát se vtírá mezi vlivnější osobnosti. Dělá ze sebe více než je. Je nepříjmená, vyjadřování ve smyslu já jsem něco a Ty nic, nejchystřejší jako by spolknula všechno moudro světa. Rozhodně u mě má špatnou pověst.
  • Me nejlepší kamaradky Teta..:p A uči mě na kytaru ji a mě Jupííííííííí
  • ani znát nechceme..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit