Přejít na výpis diskuzí

Olivier Martinez

OSOBNOST31.12.2006 1:58
14 příspěvků

Pochází z dělnické rodiny z pařížského předměstí. Brzy opustil školu a vystřídal řadu zaměstnání, např. si vydělával jako prodavač jeansů. Přátelé ho pobídli, aby zkusil herectví. Ve třiadvaceti letech se zapsal ke studiu na pařížskou Národní konzervatoř dramatického umění. Na film.plátně zaujal (nominace na Césara 1991) hlavní rolí graffiti umělce Tonyho, o jehož přátelství k rapperovi černé pleti (Sekkou Sall) vypráví road movie IP 5 (r. J.-J. Beineix). Mezinárodní popularitu mu přinesla ústřední postava italského revolucionáře Angela ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • johanne

wow

v Krev jako čokoláda byl k sežrání.
    a v Římské jaro paní Stoneové ...ňam
  • Happy birthday!

Všechno nejlepší k narozeninám! *4*
  • krasny chlap

film neverna som videla najmenej 10 krat. a pozrela by som si ho znovu. je v nom strasne sexi. pripajam sa k nazoru ze krajsieho chlapa som nevidela.
  • Olivier

Olivier je opravdu něco moc krásného,příroda se opravdu vyřádila.Všechnu mužskou krásu sebrala a hodila na něj.Nevím jakou má duši,ale určitě by stál za hřích.Šťastná to žena,která upadla v jeho náruč.Zvláště vynikající se mi zdá ve filmu Římské jaro paní Stoneové.Tento film je opravdu šitý jemu na míru. *14*
  • KRASAVEC!!!

Krásnější herec a chlap vůbec snad na planetě Zemi neexistuje!!! *14*
    • Je fakt sexi, mužný, ale existujú aj minimálne takí dobrí ako on. Napr. Delon bol v jeho veku NEODOLATEĽNÝ!!!
  • Olivier

Bomba - konečně herec, který fakt skvěle vypadá i hraje.
    Film Nevěrná má spád, dobré obsazení - výborný režisér.
  • Kdo to je?

Bych se z neho poblinkal. *9*
    • Re: Kdo to je?

akorat závidíš.... *13*
  • nevěrná

Olivier je úžasný chlap, myslím, že se stal idolem mnoha žen!Je to vyjímečný chlap!
  • Ochhhhh

olivier byl úúúžasný v nevěrné a ve swat..jinde jsem ho neviděla.....ale ve skutečnosti,ve filmu je o hodně lepší než na fotkách..ale nejsem žádnej fanda...nemá na fotkách tak moc velký charisma.....
  • Já jsem nikdy neviděla hezčí stvořeníčko než je Angelo z filmu Husar na střeše...Škoda, že se u nás proslavil až tak pozdě. Snad jim to s Kylií vydrží:-))
    • Re:

Myslíš? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit