Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Bank

OSOBNOST 24.8.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, Ondro a Tome!

    Je super co jste dokázali kluci a připravili s Ester Ledeckou.
    Byl to mazec ta zlatá jízda,!!!" Tomáše jsem potkál jednou osobně na Bíle,jak radil lyžařům s ČT sport na vrchol a jste fajn borci a především Ty Ondro co jsi dokázál za celou kariéru.Klobouk dolů....
    Martin Jacko-fanda lyžování (Dolní loučky,Předklášteří-Klínek...travní lyžování)
  • Přeji brzké uzdravení a návrat..Hodně štěstí přejeme.. *2*
  • Bany,
    super jizda, tajil se mi dech! Dej se rychle dohromady. Priste uz to stesti prijde! Drzim palce.
    Ondra
  • Ondro drž se.
    Richard
  • Super sjezd Bany,budu si muset koupit něco od Vágusu navoslavu:-)
  • Ondra Bank?
    U mě naprostá jednička :-)
    Lyžařskou kariéru i ty zdravotní útrapy Ondry po očku sleduji už delší dobu, přeji tedy z celého srdíčka rychlé uzdravení... Ondro srůstej!!
    Olympiádu v Soči jsem hltala jedním dechem a nebylo sportovce, který by mi přinesl víc radosti. OBROVSKÉ DÍKY, Ondro!!!!!!
  • Gratuluju k výkonu na olympiádě v Soči. Jste borec.
    Jen si nemohu odpustit poznámku k Vaší citaci co jsem četl. Řekl jste, že Vás plácali po ramenou, že jste inspiroval závodníky z malých zemí a že jste ukázal, že mezi elitu může proniknout i někdo z Čech. Pokud vím, tak jste z Moravy. Mě jako Moravana z Moravy to překvapilo. Poku žijete už jen v Čechách, tak se omlouvám.
  • Ondro, to co jsi předvedl na olympiádě je jak z říše snů. Nic nám nevadí že medaile není, byla by to taková odměna hlavně pro Tebe a nepopírám že i velká radost pro nás fanoušky, ale to žes potěšil spoustu obyčejných lidí, to že jsi je nadchl svými výkony a to že zase mohou být opět po čase hrdí že jsou ČEŠI to pro nás moc znamená. Moc Ti děkujeme za krásné zážitky které jsi nám připravil a nadále Ti budeme fandit a těšit se že budeš bavit nás i sebe.
    Michal T.
  • V tý reklamě mluví jak nějakej mutant
  • Za měsíc jdu na operaci s 5x vykloubeným ramenem. Poprvé semi to stalo na lyžích v Rakousku, a sjížděl jsme ještě kus černé dolů, ale kapalz mi slzy při každém nadskočení. Přeji rychlé uzdravení a hodně úspěchů. Ty další vykloubení už tak nebolí :-)
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit