Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Havelka

OSOBNOST 6.3.2008 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko najlepšie k narodeninam pan Havelka
  • Měl sem tu čest se s panem Havelkou setkat osobně ve Vyškově na koncertě a je to fakt úžasný chlap a zpěvák.
  • Ondro vraťte se zpátky na tel. obrazovku, chybíte tam.
  • Dobrý den,již se moc těším na Váš koncert v Brně-Semilasu *3*
  • Dobrý den,prodám dva lístky na koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers.Bohužel se nemůžeme zůčastnit.
    http://www.melodymakers.cz/

    BRNO - KC Semillasso, Palackého tř. 126
    29.4.2012 od 20:00hod, přízemí - řada 3 - místo 7 a 8

    http://www.ticketportal.cz/Predstavenie_Sektor_javisko_view.asp?IDPred=1263760&ID_Sektor=139804&IDPartner=0

    Cena je 430,- za jednu vstupenku (předání osobně v Praze nebo poštou)
    email: eliska.sindelarova@gmail.com
  • A taky se mi moc líbí v pohádce Čertvův švagr, tam hrál se svoji maminkou, kterou taky zbožňuju. *14* *14*
  • Pan Ondřej mě vždycky nějak přitahoval, má neuvěřitelné charisma a je to výborný herec. Škoda, že se v televizi moc neobjevuje.
  • Milý Ondro,kdykoli navštívím tvůj koncert či program na kterém se podílíš,ať už jako režisér,herec,moderátor...mohu jen živě konstatovat,že tvá tvořivost je mimořádně geniální.
    Jsi vynikající zpěvák a tanečník.
    Tvůj osobní šarm,důvtip a laskavý přístup ke všemu živému HLADÍ PO DUŠI.
    Vynikáš neobvyklou vůdčí schopností.VŠECHNA ČEST.
  • Pane Havelko, vždy jsem Vás uznával jako profíka, ale taky tak trochu "suchara" v anglickém stylu. Ovšem 25.12. jsem viděl operu ve Vaší režii. Kde je láska je i žárlivost. Hotovo. Nejlepší kousek Vaší tvorby. Opravdu super, super. Nejste suchar, ale skvělý muzikant, umělec a rejža. Tato opera byla nejlepším televizním kusem letošních vánoc. Opravu velikej dík za super zážitek.
  • ahoj Ondro,jsi nádherný,úžasný a skvělý chlap...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit