Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Hejma

OSOBNOST 1.11.2010 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ondřej Hejma spolupracoval s STB.

• agent stb,udavač.

• agent stb.

• frontman skupiny žlutý pes(rocker).

• Dobrý den pane Hejma,v telce jsem slyšel Vaší chválu na pohádkového krtečka a hořekování nad živým krtkem co Vám škodí v trávníku a množí se.
    Vyhrál jste nad ním nebo to vzdal?Mám taky takový problém-potřebuji poradit. Vondra.
  • Dobrý den, pane Hejma, děkuji za Vaše vystoupení dne 25.5.2017 v pořadu s protimluvčím p.Klvaňou, kdy bylo hlavním tématem hodnocení osobnosti prezidenta USA p.D.Trumpa. Ztotožňuji se s Vaším vyjádřením a naprosto nesouhlasím s hodnocením osobnosti amerického prezidenta protimluvčím.p.Klvaňou. Jana Lišková, Plzeň
  • Viděl jsem Váš vstup do pořadu "Očima J.Klímy". Považuji ho za snahu poškodit před veřejností osobnost pana Babiše. Když Vám jde o styl řeči, nevzpomínám si že bych slyšel něco podobného na p.Schwarzenberga. V současných podmínkách jde především o politickou činnost. Je mnoho politiků kteří dokáží mluvit správnou češtinou ale jsou schopni maximálně škodit národu čechů.
  • Ahoj Ondro,
    pěkně jsi uvedl koncert pro presidenta a oponoval Ondrovi Konrádovi se ctí. Kdysi (už to bude víc než deset let)jsem viděl v LMB Václava Klause v kokpitu zpívat s Visacím Zámkem.
    Lidi odcházejí rychleji a rychleji, Kevin Ayers, Alvin Lee.
    "Nemysli si holka, že mne Tvoje řeči otočí
    Slyšim dobře - ještě lépe vidím Tobě do očí."
    Two Time Mama
    Měj se, Michael Kyselka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit