Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Ládek

OSOBNOST 7.10.2008 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k přirozeninám! 

  • Písničky od Vás mi vždycky zlepší náladu....díky MOC!!
    Mějte se krásně.

    J. K. *5*
  • Dřív se mi písničky od něj líbily,ale myslím,že už dlouho je trapnej se vším všudy.
  • Na Vás je pravdivá pouze přezdívka.
  • Pane Ládku Vaše písně se mi většinou nelíbí. Chci však reagovat na pisatele, kteří jsou přede mou. To je úroveň, ani neumí česky a takoví Vás poslouchají. Zdravím. *5*
  • Pane LÁDEK,
    ubohost, hlavně hudebně.Náš stát už jednoho podobného hudebníka měl. Jmenoval se Pavel Liška. Servilnost k mocným se nevyplácí.
    • Pane/Paní ado potěšení že vám odepisuji je na vaší straně. Ubohost hlavně ten komentář. Xindl je hvězda a populární po celé ČR. Ale u vás asi obdiv nevzbuzuje že ? Rozhodně je ale lepší než vy. Vaše hudba je spíš ubohá. *1* *16*
  • Slyšel jsem v rádiu "novou píseň", kdes e spívá o komunismu, tak by mě zajímalo, jak člověk, který komunismus skoro nezažil, si bududuje 25 let po revoluci, která byla uměle vyvolána, kariéru *3*
    • Tak to si dobrej já jsem zase v rádiu slyšela zprávy. *1* *8*
  • matyas.vanhat
    ondřej ládek muj email axterixo@email.cz tak mi napis
    *5*
    • Si jako myslíš že ti napíše jo hahaha *15*
  • matyas.vanhat
    ondřeji ládku si jinak super sem rad ze hrajes v xindl x tak se měj *4*
  • matyas.vanhat
    pamatuješ jak si podepsal kytaru v roudnici nad labem tak to bil muj kamos a jak si podepsal naramek tak jeden říkal ještě tady naruku tak to sem bil ja ja ti dam muj email tak cs :D
    • Sorry že ti všude píšu ale to se nedá ignorovat .. víš kolika lidem on podepsal kytaru atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit