Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Pavelka

OSOBNOST 19.9.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele von to je Pavelka velikej zapřísáhlej odpůrce komoušů , ale oni ho vychovali a oni ho milovali /i on je/ tam za jejich kralování se dostal do velmi dobrých rolí , takové neměli snad ani herci co byli bolševici- toť pravda a doložitelná bohužel.
  • Ten Váš klip Ondřeji,je hloupej. Rozumnej člověk by ho nevydal. Necpěte se mezi velký, na to nemáte. Ukažte,co je na tomto spolku profesionálních politiků dobrého. Co dokázali osobně. Podívejte se na současný vystresovaný život těch normálních lidí.
  • Je hezké, že chce pan Pavelka varovat voliče,když si je jistý, ale měl by něco napsat i o stranách, které doposud byly u moci a je jedno, jestli z levice nebo pravice. Voliči se dnes rozhodují a nechtějí volit ty, kteří je zklamali. Proto by bylo dobré přijít s nějakým konkrétním návrhem, ale to je dnes již pozdě.Stačilo by uvést některou známou stranu, která byla po roce 1989 u moci a neměla ve svých řadách nějakého podvodníka, zloděje a podobného kriminálníka. Když je někdo odhalen, tak se všichni od něho distancují a diví se tomu. Kolik jich ještě není odhaleno a chtějí naše hlasy ve volbách ?
  • Teče do bot pravici? Dát ještě (jednu) šanci ODS a TOP09?
    NIKDY!
    Času na změny a na prosazení zákonů, nařízení, vyhlášek měli dost a dost!
    Co prosadili? Jen to, co se jim hodilo do krámu! Navíc Nečas šukal Nagyovou za peníze daňových poplatníků. A ještě jí za to královsky odměnil formou ODMĚNY! Opět z peněz daňových poplatníků! A další případy bych mohl napsat.
    Na to Pavelka zapomněl, že se tak zastává, aby pravice dostala ještě šanci. Kolik mu za to slíbili?
  • Děkuji Vám za vaše odvážné vystoupení proti p.Babišovi. Konečně někdo ze známých osobností našel odvahu mu něco o Stb říct. A kdybyste měl přehled, jak "dusí" zemědělce, tak byste snad ani nepolemizoval o Stb.A proto Díky. *3*.Fanda
  • Moc zdravím
    Kdysi jsem vás v TV viděl zpívat písnišku, (nevím z jakého představení),
    asi o Eskymačce, byla docela dlouhá a opakovalose v ní " jedna deka, přikryje dva tak jsem si našel ...". Jestli si na ni vzpomenete, můžete mi napsat z čeho to bylo, nebo jestli je někde natočená, nebo ke stažení.
    Děkuji
    • Ahoj, tuhle hru s panem Pavelkou jsem videl v 80tych letech v divadle Rubin, jednalo se o adaptaci Jacka Londona a jmenovalo se to tusim Zlato severu. Mimochodem, v textu bylo "Jedna deka prikryje dva, tak jsem si vybral Pasuk"
      A desne rad bych to jeste nekdy videl.....
  • Ahojky Ondro,
    že jsi bydlel a chodil do školy v Ostrově nad Ohří?
  • Deváté srdce

    je jeho nejvěší a nejhezčí role ve filmu.
  • Ondřej Pavelka

    Milý pane Ondro
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví a zdaru ve Vaší profesi. *4*
  • pozvánka

    Pokud by jste chtěli tohoto herce vidět, sledujte program divadla A studio Rubín, kde pravidelně hraje v představení Zlatý prsten Jana Třísky.
    Sledujte tedy www.astudiorubin.cz kde je podrobný program. Navíc tam najdete v sekci Divadlo - Repertoár - Zlatý prsten Jana Třísky i anotaci a fotky k tomuto představení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit